PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=635169}
7,4 95 899
ocen
7,4 10 1 95899
5,9 19
ocen krytyków
Układ zamknięty
powrót do forum filmu Układ zamknięty

Jak on to mówił? "Ja nic nie mam,. konta, oszczędności , wiec jestem uczciwy".Tak, zwykłe gloryfikowanie nieudolności i braku zaradności. Jak ktoś się dorobił to od razu CBA mu trzeba na kark zepchnąć. I tak będzie znowu jak do koryta się dorwie.

ocenił(a) film na 9
disnemar

przestań już wąchać wyborczą. To jest gorsze od heroiny.

ocenił(a) film na 7
HRA

rozwiń - proszę - swą błyskotliwą wypowiedź

ocenił(a) film na 9
Killdup

a czego nie załapałeś ? Tekst jest prosty i zrozumiały. Nawet mały brzdąc by zrozumiał. Co mam ci niby rozwijać ?

ocenił(a) film na 7
HRA

Związek? Przykładowe treści? Wnioski przyczynowo skutkowe?
Ja nic nie wiem o "wąchani wyborczej", wybacz.
Jeśli umiesz - nie obrażając interlokutora..
ps. Jako, że się nie znamy - nie przyjmuj proszę, że mam "poglądy' takie czy śmakie. Nie znasz ich. Mój post - moja motywacja. Nie wymyślaj jej za mnie. Masz klasę, by się obronić i dyskutować - zaprezentuj i argumentuj, Jeśli nie - umilknij
pozdro

ocenił(a) film na 7
Killdup

ja pomogę. założyciel wyborczej, znany Pan M. jest czopkiem postkomunistów w tym kraju, kraju który powinien ich zniszczyć, a nie pozwolić dorobić się kosztem szarych zjadaczy chleba. coś jaśniej?

ocenił(a) film na 7
dariogee

"czopek postkomunistów" - cóż za wyrafinowana i rzutka metafora...
Ja nie żyje w "kraju, który powinien KOGOKOLWIEK niszczyć".
Nie mam ani takiego ego, ani ambicji, by wypowiadać się w imieniu " szarych zjadaczy chleba".
Wtrącasz się, to się stosuj - nie umiesz dyskutować, nie potrafisz argumentować, obce Ci pojęcie polemiki - nie zabieraj głosu. Nie umiesz uszanować, że ktoś chce porozmawiać? To nie dziw się, że nie będziesz poważany. Ja zakładam, że rozmówca jest dorosłym, odpowiedzialnym za słowa i poważnym człowiekiem. Ty właśnie zrobiłeś(łaś) wszystko, by nie być tak traktowanym. Następny post w takiej formie i na takim poziomie zignoruje.
Ps. Żal mi życia na trolli, osoby niemiłe i nie umiejące rozmawiać. Jeśli czujesz się przedstawicielem którejś w wyżej wymienionych grup - proszę, odpuść sobie te dyskusję.

ocenił(a) film na 7
Killdup

nie próbuj władać telepatią. zainteresuj się czołówką najbogatszych ludzi w Polsce, a także właścicielami telewizji prywatnych, obradami okrągłego stołu, obaleniem rządu Olszewskiego, a może zrozumiesz czyich interesów broni wyborcza. to mój ostatni komentarz. pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
dariogee

Nie stosujesz się - ignoruje.

ocenił(a) film na 9
dariogee

Teraz już wiesz dlaczego chętnie skorzystałem z uprzejmej propozycji Pana Killdupa i z radościę umilkłem.
Ten wybitnie uzdolniony politycznie Pan uważa, że dobre wiatry wieją wyłacznie z lewej strony, a jeśli wiatr pozwoli sobie zawiać inaczej Pan Killdupa z cała stanowczością go zignoruje.

innymi słowy - dyskusja z Panem Killdupą nie ma większego sensu.

HRA

Killdup sam nick daje do myślenia z kim mamy do czynienia... szkoda czasu na dyskusję z tym .... nie, nie napiszę nie będę przeklinał

disnemar

A o czym ta dysputa/? Kaczka do władzy dojdzie to pozamyka "byznesmenów" bez poparcia klechów.

ocenił(a) film na 8
disnemar

Lecz się człowieku. Jeżeli się nie mylę to w 2003 r. premierem był Leszek Miler, a prezydentem Kwaśniewski i to oni oraz ich koledzy są odpowiedzialni za wszelkie wykrzywienia systemowe tamtych czasów. Film nie ma nic wspólnego z ''kaczorem'' więc szukanie jakichkolwiek powiązań to patologia twojego umysłu.

ocenił(a) film na 9
disnemar

Życzę wam wszystkim wielkiego oświecenia. A przede wszystkim Killdupie i disnemarowi. Przez takich jak wy komuchy dzisiaj rządzą a Polska zniknie niedługo z mapy!
Przestańcie czytać wyborczą i oglądać tvn! Włączcie tv republikę, poczytajcie gazetę polską -> jedyne źródła nie przekłamanej prawdy.
Gotuje się we mnie jak czytam te wpisy tępaków, którzy chcą zabłysnąć, bo jak tu ktoś napisał "nawąchali się wyborczej" - dobre :)
a kaczka to kto ? Chyba Donald ? Kaczor Donald, w dodatku nawet sepleni jak na tej bajce.

samancik_metal

Gazeta polska jako źródło nieprzekłamanej prawdy??? Ha, Ha, dobre, rozbawiłeś mnie!;-)

ocenił(a) film na 7
samancik_metal

tv republika, gazeta polska -> jedyne źródła nie przekłamanej prawdy - zaraz się poszczam ze śmiechu :D:D:D Ty naprawdę w to wierzysz czy udajesz głupka?:)

mourningrise

A co ośle, daty prawdziwej nie podają ? Akcja filmu dzieje się w 2003 roku a wtedy rządziły komuchy.

ocenił(a) film na 7
Jordan66

Per "ośle" to sobie możesz swojego starego tytułować, nie mnie. Co mają daty akcji w filmie do mojej wypowiedzi?? Widze, że PISlamistyczna propaganda wam już mózgi wyprała...

mourningrise

Barania głowo - w 2003 roku rządził ulubieniec dzisiejszych mediów, Leszek Komuszek Miller.

mourningrise

Jesteś obrzezany? Odpisz bo zbieram materiały do mojej pracy i chciałem się tylko upewnić w moim przekonaniu.

ocenił(a) film na 8
disnemar

czerwoni (grzeczniej postkomuniści) są jak nowotwór niszczą całe państwo od środka i nie ma na nich sposobu, lekartwa...

ocenił(a) film na 1
disnemar

Zamim zaczniesz gadac o panstwie kaczynskiego polecam poszperac w internecie o aferze z krakowskim polmozbytem. Wszystkiego sie dowiesz w jaki sposob "ofiary" dorobily sie. Prosze czytac zwlaszcza komentarze.

disnemar

He, akurat ten niedoszły (na szczęście) "zbawca Polski" konta nie potrzebuje. Zaraz po Okrągłym Stole zgarnął z funflami nielichy państwowy majątek (RSW), w oka mgnieniu zamieniając się ze standardowego PRL-owskiego gołodupca w chronione za pieniądze podatników panisko, które wożą limuzynami. To jeden z pierwszych beneficjentów układu, który sam tak gorliwie rozgłasza, ciesząc się z głupoty intelektualnego planktonu, wciąż wierzącego, że taka gangrena to jakiś ostatni sprawiedliwy... :)

disnemar

Lemingu uderz się w łeb i ocknij z tego letargu. A odnośnie filmu to ocena moja to 5. Powolna przewidywalna akcja, żadnych zaskoczeń. Pytanie czy ci 3 biznesmeni byli czyści. Ja tam nie wierzę w cuda... to nie Ameryka tylko nasza skorumpowana, biurokratyczna i zawszona Polska... niestety :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones