PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=193}

Ulotna nadzieja

Hope Floats
6,5 4 125
ocen
6,5 10 1 4125
Ulotna nadzieja
powrót do forum filmu Ulotna nadzieja

Najbardziej w tym filmie zaskoczyła mnie Sandra. Nigdy nie uważałem jej za wzór kobiecości ale tutaj byłem nią oczarowany. Może ze względu na to, że nie grała kolejnej słodkiej idiotki tylko prawdziwą kobietę, z krwi i kości.Zdecydowanie taką ją wolę.

Bax21

a na mnie uroda Sandry zawsze robila wrazenie, ma piekna twarz :)

Melody86

Ja tez podziwiam ją za urodę, jest piękna. I też "szacun" za aktorstwo :)

ocenił(a) film na 5
Bax21

Natomiast mnie w tym filmie wyjątkowo nie zachwyciła - jej uroda.

AliceTrojan

że tak niedelikatnie zapytam; w jakiej grasz "lidze"? ;)

ocenił(a) film na 5
Bax21

Nie widzę związku...
Ale niech będzie, że odpowiem. Jestem, rzecz jasna, hetero. I co w związku z tym?

AliceTrojan

zupełnie nic, po prostu ja nie oceniam pod tym względem mężczyzn. Jeśli można wiedzieć co konkretnie Ci się nie podobało; to że nie miała fajnych kiecek?

ocenił(a) film na 5
Bax21

Czyli jednak coś.
Co mi się nie podobało? Kiczowate pasemka, które pozbawiły ją całego uroku. Stroje nie mają tu nic do rzeczy; nie żeby były złe.
Poza tym dziwie się, że do tej pory nie dostrzegłeś tej znaczącej różnicy między kobietami, a mężczyznami. Widzisz, my zawsze oceniamy siebie nawzajem - i porównujemy. Zapewne bierze się to z naszych kompleksów.
A co do mnie... Cóż, ja po prostu jestem estetką. Zachwyca mnie piękno w każdej postaci, niezależnie od płci.

AliceTrojan

Racja, ta różnica funkcjonuje a skoro tak, to na pewno jest ku temu powód. Nie winił bym jednak za to kompleksów a raczej kobiecą naturę, która podświadomie nakazuje traktowanie innych kobiet jak potencjalnych konkurentek. Nic w tym złego, tak już po prostu jest. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 5
Bax21

Jednak trochę rozumiesz. Lecz zarowno kompleksy, jak i skłonność do porównywania mają to samo źródło. I leżą również w męskiej naturze. Z tym, że mężczyżni, w większym stopniu niż własne walory, zwykli porównywać klasę sprzętu - czy to elektronicznego, czy też motoryzacyjnego (i co tam jeszcze).
Ale na tym zakończmy te dywagacje.
Pozdrawiam również. ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones