PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39647}

Umrzeć dla tańca

Dying to Dance
6,8 2 317
ocen
6,8 10 1 2317
Umrzeć dla tańca
powrót do forum filmu Umrzeć dla tańca

Najlepszy

użytkownik usunięty

Moim zdaniem to najlepszy film w tematyce anoreksji i zaburzeń odżywiania. Jeśli ktoś się tym interesuje to powinien koniecznie obejrzeć ten film.

8/10

ocenił(a) film na 7

a kto sie tym interesuje?!?! pogięło cie?!?! Tylko anorektyczki moga ogladac takie filmy w nieskonczonosc bo sie utozsamiaja. A co do filmu to dosc slaby, bardziej podobal mi sie "Perfekt Body"

ocenił(a) film na 7
treqsia

Żeby się interesować anoreksją czy bulimią to trzeba na to chorować? Nie sądzę. Warto wiedzieć coś więcej o chorobach zwłaszcza o tych które są na porządku dziennym w dzisiejszych czasach. Co do filmu daje mu 7/10. Film nie przedstawia prawdziwych męczarni głównej bohaterki co jest bardzo ważne.

ocenił(a) film na 6
Ruby_Angel

Faktycznie, trochę powierzchownie pokazane jest to, z czym naprawdę musi zmierzyć się anorektyczka.Dlatego ja dałam 6. Ogólnie jest niezły moim zdaniem.
Jeżeli kogoś interesuje psychika anorektyczek, to polecam książkę ,,Chuda''Judy Fathallah.

ocenił(a) film na 5
Ekranizacja

Książka ma wiele pomysłów, które, gdy wpadnie w niepowołane ręce, ktoś może źle wykorzystać, ale ogólnie dobra książka.

treqsia

ojoj Treqsia ma chyba jakiś problem :D żeby tak jechć... no no no...

ocenił(a) film na 6

Film ogólnie dla mnie nie był zły ale nie porwał mnie też. Może nie pasowały mi aktorki, chociaż glówna bohaterka całkiem ok. Podoba mi się przedstawienie problemu wiadomo że możnaby to mocniej rozwinąć ale po co :)
Końcówka troszkę wpływa na moją ocene bo mogłabyc bardziej zaskakująca. Ale napewno film będzie jednym z moich ulubionych w tej tematyce :)
Mysle ze przeczytam też tą książkę która poleca Ekranizacja :)
pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones