PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38575}
7,2 156 157
ocen
7,2 10 1 156157
5,8 10
ocen krytyków
Underworld
powrót do forum filmu Underworld

5/10

ocenił(a) film na 5

W tym filmie przedstawione postacie wampirów mi się nie podobały .Jednak chyba wole oglądać wampirów .ktore nie latają bronia a ich bronią są kły Dla bardziej to kino akcji niż typowy horror grozy film też nie trzyma w napięciu Brakuje mu jak taki filmach mrocznego klimatu tego nie pewności .Ale jak na film połaczenie Horroru kina akcji czy filmu przygodowego to nawet się film sprawdza .5/10

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
Selene_fw

I za to powinełem teb film ocenic lepiej nie rozumiem tej wypowiedzi oceniac film przez pryzmat za jaka kase został film wyprudokawany

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
Selene_fw

Ja ogladałem takie horrory które budziły we mnie lek stracj i przy tym trzymał w napięciu Wiec nie wiem jakie ty ogladasz horror .Zgadzam sie ze głownym elementem horroru jest wywołanie strachu .Ale nie ktore horrory potrafia trzymac w napięciu bo te napięcie i strach sie kumuluje .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
Raze

To jest zle pytanie kazdy boi sie czegos innego .Mnie strasza horrory bardziej klimatyczne
gotyckie np Obecnosc Anabell a mniej gdzie tryska krew I lafaja wnetrznosci chociaz takim horrorem tez nie pogardze.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Selene_fw

Nie no, nie przesadzaj ze to film romantyczny.

kinoman1985

Podaj mi tytuł największego horroru wszech czasów, który jest mroczny, trzyma ludzi w napięciu a w nocy nawet można się przestraszyć. Widzę że oceniłeś "Prometeusza" Ridley' Scotta na 9. To ponoć też jest horror tylko science-fiction. Chyba nie uważasz tego gniota za film mroczny, pełen grozy i trzymający w napięciu. Inny przykład to Critters - nawiasem mówiąc arcydzieło kina. Polecam Critters 2. Niegdyś horror, a dzisiaj film familijny. A najfajniejsze było jak ten kosmita zmienił się w wielkiego Crittersa i prowadził wszystkich do fabryki hamburgerów. Krzyknął Hamburgery, a Crittersy tam weszły bo jadają zawsze razem i ludzie to wszystko wysadzili w powietrze. Wtedy Crittersy zbudowały z siebie wielką Crittersową kulę która rozgniotła jedna laskę i ją zeżarli na kość. Jak pisałem dawniej horror a dzisiaj film familijny który powinni puszczać dzieciom zamiast Disneya.

ocenił(a) film na 5
Kurgan_fw

Nie znam odpowiedzi

kinoman1985

A podaj mi tytuł horroru który według ciebie jest mroczny, trzyma ludzi w napięciu a w nocy nawet można się przestraszyć.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
kryszti

Nie wiem czym sie osmieszam ? Jak masz zły humor to proponuje bo biegac troche wziąc trzy głebokie oddechy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
kryszti

Mozesz sie isc trzepiac kogos innego a Van Helsing tez nie zrobił dla mnie jakiegos wrażenia . Koncze to bo nie mam pojecia trzemu mnie atakujesz .Masz chyba dzis zły dzien jutro będzie lepiej .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
Kurgan_fw

Ja jestem podobno kiepski z majcy ale jak ktoś urodził się 1985r to jak kur moze być gimbusem Chodzę że przez ciebie filmy tracą na wartości .

kinoman1985

Czy twoje zdanie ma jakiś sens?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
kinoman1985

Film da się oglądać, ale szału nie ma.
Wampiry i wilkołaki strzelające do siebie bronią na azotan srebra lub UV to pomysł dość niecodzienny, na szczęście twórcy ograniczyli się do karabinów maszynowych, bo zawsze mogli wyjechać na miasto czołgami. No i geneza. Cieszyłem się przez cały film, że nie było synów Corviniusa ugryzionych np przez wiewiórkę czy komara, bo wampiry i wilkołaki mogłyby mieć poważnego przeciwnika.
Ale to stałe problemy takich filmów, poza tym reszta filmu całkiem niezła. Gdyby zmienić ideę, to byłby typowy dobry film akcji z dużą ilością strzelania, walką o władzę i zdradą na każdym kroku. Wampiry i lykanie pozwalają na efektowne skoki, bieganie za samochodami (właściwie to doganianie samochodów) oraz na kolejne części w tym samym klimacie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
Raze

Krzywdzącej punktacji? Uważam ten film za średni, więc co tu krzywdzącego? Reszta opisu jest tylko nawiązaniem filmu. Poza tym chyba mam prawo do opinii i ocenianie filmu, bo kiedyś miał notę 7,7 jest śmieszne, mniej więcej w ciągu 5 minut mógłbym znaleźć znacznie gorsze filmy od underwolrd ocenione wyżej.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Raze

kurgan,selene-twoje wygasłe klony a co z tronem i matrixem neo?

ocenił(a) film na 5
kinoman1985

Uwielbiam klimat dark fantasy i horroru, ale ten film jest po prostu słaby Nie trzyma napięcia, w ogóle mi nie zalezy na bohaterach, każdy się zachowuje jakby miał handrę i ma wszystko gdzieś. Dodatkowo fabuła nudna i przewidywalna jak w telenoweli. Poza tym brakuje w tym filmie rozmachu.

Pomyślcie, gdyby zamienić wilkołaki i wampiry na dwa zwykłe gangi ludzi ten film byłby kompletnie bez sensu ładu i składu.

stadnicki82

a czy jakiś horror ma sens podaj chociaż jeden jest to film wymyślony sama idea tworzenia horrorów byłą aby stworzyć coś tak fantastycznego co by przeraziło horror=wyobraźnia nie zaszkodzi myśleć już dawno w historii człowiek jak czegoś nie znał albo pierwszy raz zobaczył powiedział że to jakiś ogromny stwór potwór. Nie powinieneś w taki sposób pisać jeżeli jesteś osobą dorosłą o pełni świadomości. Więc prosił bym abyś się poprawił :>

kinoman1985

jak widac, polski języki jest dla ciebie za trudna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones