PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38575}
7,2 156 144
oceny
7,2 10 1 156144
5,8 10
ocen krytyków
Underworld
powrót do forum filmu Underworld

Po czyjej stronie wy byliście ? ja osobiście zawsze kibicowałem Wilkołakom : )

Grandziarz94

Ja raczej Lykanom, bo strasznie lubię postać Luciana i jest mi go szkoda.

ocenił(a) film na 10
lizzy09

Zgadzam się w 100%...

użytkownik usunięty
Grandziarz94

Wampiry, a ściślej Selena:)

ocenił(a) film na 7

no raczeeeeej :) selena w 2 części wymiata...

ocenił(a) film na 8
Grandziarz94

Jedni i drudzy chętnie odgryźliby mi zadek oraz inne części ciała, więc trudno o kibicowanie komukolwiek ;)

ocenił(a) film na 9
Grandziarz94

Raczej jestem za Lykanami ze względu na postać Luciana.
Ale postać Seleny w wykonaniu Kate miażdżąca :D

ocenił(a) film na 9
mikruzzo

Ja wampiry xD Ale wkurzyło mnie to, że Victor ukrywał prawdę przed Seleną... Co do wilkołaków? Fajne stworzonka takie... heh, milusie, a zwłaszcza jak paszcze rozdziabiły :P

ocenił(a) film na 10
LiNa0072

a ja sie cieszę że wilkołaki w Underworld wyglądają tak jak wyglądają. Raczej nie chciałabym, zeby ktoś zrobił z nich śliczne psiaczki jak w zmierzchu .. ;D

ocenił(a) film na 9
Grandziarz94

Lykanie i tyle >3

ocenił(a) film na 9
ladraqkumeia

no cóż także wilkołaczki, może dlatego że byli jakoby cały czas gnębieni i niby za co? za odmienność? a wapmiry to takie normalne? więc jestem za tymi tłamszonymi wojownikami walczącymi o swoje prawo do zycia

ocenił(a) film na 6
Grandziarz94

Sensem filmu jest jak sądzę jest próba pogodzenia psa z kotem i zażegnanie sporów. Czy zawsze trzeba komuś kibicować? Właśnie poprzez egoistyczne podziały i chęć dominacji jest cało zło na Ziemi. Myślę że film w dość prostej formie przekazuje tą właśnie myśl.

ocenił(a) film na 8
2222

Thumbs up

ocenił(a) film na 5
Uziel

van hesleing to zawsze sie kłoci o byle co, chyba go to jara?

ocenił(a) film na 5
adiman

wg mnie powinni tam wejść oddziały specjalne i wystrzelać te paskudctwa krwiopijne i ludzkość znów góra ;-)

ocenił(a) film na 8
adiman

Lykanie i świetny Lucian

ocenił(a) film na 8
Grandziarz94

Ja ogólnie wolę wilki, tak więc: lykanie.
Oni nie chcieli wojny, zostali do niej zmuszeni...

ocenił(a) film na 7
Grandziarz94

WILKOŁAKI RZĄDZĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;)

ocenił(a) film na 7
Grandziarz94

WAMPIRY!!!

ocenił(a) film na 7
Grandziarz94

Van Helsing!

AniaJuliana

Lucian i Lykanie, chociaż Selena... zawodowa:)

Grandziarz94

Lycanie! Stanowczo! Uwielbiałam Luciana!!!!

Selene wojowniczka była niezła, ale właściwie tylko ona. Jeden osobnik całego wampirzego rodu nie zmieni :)

ocenił(a) film na 7
Grandziarz94

Hehe ciekawa dyskusja. Generalnie ciężko się opowiedzieć po którejś ze stron ze względu na bohaterów. Na początku byłem - jeśli można tak to ująć - z Wampirami ze względu na Selenę jako postać dominującą w tym filmie i fakt dlaczego z nimi walczyła. Jednak później po przedstawieniu tej prawdziwej prawdy przez Luciana - swoją drogą, razem z Seleną byli najjaśniejszymi postaciami tego filmu - już sam nie wiedziałem... ale to nie o to chodzi w filmie. Tutaj widz może być również na neutralnej pozycji i rozkoszować się widowiskiem, historią, pojedynkami, tym czarnym klimatem.

Film jakiś niesamowity na pewno nie jest, ale z drugiej strony nie sposób go nie docenić oraz nie przyznać, że jest to dobra produckcja. Na tyle ciekawa, że z chęcią skuszę się na drugą część.

ocenił(a) film na 9
Rubin91

lycanie bo robią niezły rozpiernicz w tym wagonie

ocenił(a) film na 10
Grandziarz94

Wilkołaki;]
To oni byli "ci biedni", wykorzystywani( do czasu buntu) przez wampiry które są bardziej "be".
Zresztą ich postacie są hmm bardziej bajeranckie;P xD

Grandziarz94

Wilkołaki oczywiście :)

ocenił(a) film na 7
Grandziarz94

Zdecydowanie wampiry - wampiry to kultura, szarmanctwo... łyczek krewki i finito.
A te wilkołaki i te ich przeobrażanie się jest niesmaczne i nieapetyczne.

ocenił(a) film na 9
Grandziarz94

każdy kto pozna całą historię powinien być za Lykanami, ponieważ to oni reprezentują tą dobrą stronę:) Szkoda że zabili Luciana :( i to tak głupio.

Grandziarz94

Wampiry

ocenił(a) film na 8
Grandziarz94

pół na pół, czyli najbardziej typowym wampirem był Victor (mój imiennik), a wilkołakiem Raze.

ocenił(a) film na 9
Grandziarz94

Wampiry są jak arystokraci, jak szlachta. Lykanie to prostacy, byli niewolnicy. Obydwie rasy mają swoje wady i zalety. W filmie kibicowałem wilkołakom, jednak sam wolałbym należeć do rasy wyższej, lepszej - wampirów.

użytkownik usunięty
Grandziarz94

jestem za Lykanami.

Grandziarz94

Jestem w szczególności za lykanami

ocenił(a) film na 7
Grandziarz94

Lykanie <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones