PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668399}

Uniewinniony

Reasonable Doubt
6,3 17 141
ocen
6,3 10 1 17141
Uniewinniony
powrót do forum filmu Uniewinniony

oczywiście tak ułożone są tematy dyskusji, że na początku są negatywne opinie a po otwarciu reszty tematów opinie o filmie są niezłe. Jak chcę oglądnąć jakiś film to na Filmwebie prawie wszystkie filmy są źle oceniane albo tak są układane tematy!!!

ocenił(a) film na 6
robi28b

Tematy nie są układane tylko są w kolejności chronologicznej uwzględniającą datę ostatniego posta. A co do filmu to nawet niezły, tylko ten Dominic Cooper gra strasznie nie równo. Poza tym średnia praca kamery w niektórych momentach no i temat trochę wtórny. 6/10

ocenił(a) film na 6
zrelaxowany85

To popatrz na daty komentarzy choćby pod moją wypowiedzią, gdzie tu chronologia?

ocenił(a) film na 6
robi28b

Chronologicznie wg. daty ostatniego posta! To takie banalne, zaraz ten temat będzie pierwszy bo właśnie coś napisałem. Odpisz coś komu z końca zamieszczonych tematów to zaraz będzie pierwszy, cała logika.

ocenił(a) film na 6
zrelaxowany85

Racja. Ocena też dobrze wyśrodkowana, film był bardzo nierówny , od ciekawych momentów po naiwne i głupkowate rozwiązania. Ocena 6/10 to najwyższa nota na jaką zasługuje.

robi28b

Film jest kolorowy i to jest jego duża zaleta. Na kolację zjem kotleta.

ocenił(a) film na 6
robi28b

Film może nie jest arcydziełem, ale nie jest gniotem. Rozrywkowe kino sensacyjne. Do obejrzenia w zimowy wieczór.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones