PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668399}

Uniewinniony

Reasonable Doubt
6,3 17 140
ocen
6,3 10 1 17140
Uniewinniony
powrót do forum filmu Uniewinniony

Przewidywalny....

ocenił(a) film na 6

Oglądało się dobrze, dałem 6/10 mimo kilku absurdów jak np. ucieczka z posterunku i
przewidywalności. Nudzić się jednak nie nudziłem, ale rozumiem tych co zostali zawidzeni, bo trzeba
przyznać, że materiał to był na świetny film, a nie najwyżej niezły.

ocenił(a) film na 6
3bit

Potwierdzam. Też go obejrzałem tylko dla Samuel-a L. Jackson i troszeczkę żałuję. Niezły to maksymalna ocena, można odczuć mocno zmarnowany potencjał i za dużo naiwnych scen.

ocenił(a) film na 6
OmniModo

Zgadzam się, dobrze się oglądało bo wciagnął ale scena jak gość sobie ot tak wchodzi na posterunek do biura detektywa... słabo... kamery, odciski palców ??!! No i morderca który najpierw się mocno napracował żeby udupić pana prokuratora po czym tak po prostu kończy sprawę oddając mu pistolet, to tak jakby budować dom a przy kominie powiedzieć a pierdziele jednak nie robię... również oceniłem na 6, tylko niezły. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
SCORPION60

jak dla mnie film okej ;) trochę zdziwiło mnie, że L.Jackson był tym złym, bo w sądzie prawie się rozpłakał ^^ Ale do teraz nie wiem, po co brat od Coopera się przyznał do tego telefonu... Skąd on o tym wiedział, że w ogóle brat to zrobił. Wcześniej nie gadali o tym nawet....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones