PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=569347}

Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia

Universal Soldier: Day of Reckoning
5,2 5 661
ocen
5,2 10 1 5661
Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia
powrót do forum filmu Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia

Jak

ocenił(a) film na 4

na film akcji to obraz jest dość ciężki i można się pogubić w fabule, największe plusy filmu to sceny walk i brutalność, która aż wylewa się z ekranu, jestem fanem pierwszej i jak dla mnie najlepszej części, każda kolejna to już nie to, tą część należy traktować również jako alternatywną, bo ma mało wspólnego z poprzednimi odsłonami, jedynie postacie grane przez Lundgrena i Van Damme'a są tym co łączy tą dziwną serię, szkoda tylko, że na ekranie nie ma ich za często, a poza tym Luc Deveraux jako czarny charakter nie pasował mi, ten film niestety nie przypadł mi do gustu

użytkownik usunięty
LucasLang

Wyłączyłem po połowie, którą częściowo przewinąłem (walki nawet jak na Adkinsa były jakieś...drętwe; może chciał oszczędzić starszych panów?)Jak pisałem gdzie indziej ten tytuł po prostu nie wymagał kontynuacji. Dla mnie istnieje tylko jedynka ewentualnie, przy max dobrej woli dwójka.

użytkownik usunięty

A co gorsza producenci je tworzący wogóle nie dogadali się. Jak np na przykładzie Highlandera pełnometrażówek i serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones