PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=569347}

Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia

Universal Soldier: Day of Reckoning
5,2 5 658
ocen
5,2 10 1 5658
Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia
powrót do forum filmu Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia

Oglądałem bodajże 2 część US, ale nie wiele z niej pamiętam, więc można powiedzieć nie jestem w temacie.
Fabuła filmu ma wytłumaczenie czy nie?
Ja rozumuje tak: rząd stworzył nowego Johna i wszczepił mu wspomnienie gdzie Luc zabija mu rodzinę. Zrobili to po to, aby John zabił Luca który zaczął działać na własną rękę i tworzyć mini armię (chociaż Luc też manipulował klonami - był ich władcą). Poprzedni John był "uwolniony" przez doktora, który pracował dla Luca i dlatego zniknął z oczu rządu.
Dobrze kombinuje czy coś pokręciłem? :P

I tu moje pytanie: o co chodziło z tą pracą kierowcy tira? Do czego służyły te beczki - był tam materiał, który służył do tworzenia klonów? Agent mówi na końcu, że to nie on zabił rodzinę Johna tylko Luc, a John odpowiada, że agent kazał Lucowi to zrobić - i teraz pytanie, chodzi tu nadal o wspomnienie, czy jednak Luc naprawdę zabił tą rodzinę? Wydaje mi się, że to było fikcyjne wspomnienie, bo przecież Luc nie był pod kontrolą rządu. Chociaż mogli stworzyć kopię Luca. Jednak po co, jak przy tworzeniu nowego Johna mogliby mu takie wspomnienie po prostu wszczepić... trochę zakręcone :P

Dregon

Te Uniwersalne Żołnierze to niby seria jest, ale filmy z osobna nie wiele mają ze sobą wspólnego. Chyba tylko aktorzy Ci sami :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones