PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547000}

Uniwersytet Potworny

Monsters University
7,1 108 293
oceny
7,1 10 1 108293
6,6 16
ocen krytyków
Uniwersytet Potworny
powrót do forum filmu Uniwersytet Potworny

Dobry

ocenił(a) film na 7

Pierwsza część była zdecydowanie lepsza, aczkolwiek 2 też trzyma dobry poziom. Mój syn i ja bawiliśmy się nieźle. Fajna bajeczka.

manfredos

Zgadzam się. Fajny film, miło się ogląda:) Nie daje mi jednak spokoju jedna opcja. Oglądałem kiedyś trailer filmu, w którym na jakiejś imprezie potwory zrobiły Disco-Kulę z Mike'a. Właśnie skończyłem oglądać film i kurde nigdzie tej sceny nie było;/ Myślałem, że w najgorszym wypadku będzie ona po napisach końcowych ale nawet tam był tylko ten ślimak spóźniony na zajęcia o rok... Ktoś może to wytłumaczyć? Istnieje jakaś rozszerzona wersja filmu?

ocenił(a) film na 7
LaScA

Hmmm z ciekawości odpaliłem youtuba... rzeczywiście jest tam Wazowski jako kula Disco :) ciekawe.....

manfredos

A ja z ciekawości poszperałem po anglojęzycznych forach, stronach itp. Okazuje się, że fani na całym świecie są tym faktem oburzeni, natomiast scena była zrobiona jedynie dla celów reklamowych. Szkoda bo to świetny pomysł z tą kulą disco :)

(a może kiedyś wyjdzie rozszerzona wersja filmu?:))

ocenił(a) film na 7
manfredos

Udana animacja, w sam raz na 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones