PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554720}

Upadli

Fallen
5,4 10 031
ocen
5,4 10 1 10031
Upadli
powrót do forum filmu Upadli

Nie porwał

ocenił(a) film na 3

Oczekiwałam czegoś odrobinkę innego, nie zachwycił.

JadziaSmosarska

A gdzie oglądałaś?

JadziaSmosarska

Oglądałaś po angielski?

ocenił(a) film na 3
zuzanna_klaput

Tak po angielsku. Na googlach poszukaj na pewno znajdziesz, nie pamietam gdzie oglądałam.

ocenił(a) film na 5
JadziaSmosarska

dokładnie załamałam sie tym w jak dziwny sposób jest nakrecony i te efekty specjalne to porazka.. i tak szynka smierc Pen sorry ale akcja za szybko.. ale czego sie spodziewać skoro produkcja nie z agenialna gdyby to wziął Warner Bros czy nawet Disney to byłoby to o niebo lepsze..

ocenił(a) film na 3
paulina__12

Miło, że ktoś podziela moje zdanie :)

ocenił(a) film na 4
JadziaSmosarska

Mam to samo zdanie, aktorzy naprawdę dobrze sobie poradzili jednak montaż i efekty zepsuło wszystko. szkoda

ocenił(a) film na 6
JadziaSmosarska

Za mało akcji, za krótki film. Mam wrażenie że ledwo co się zaczął, coś się wydarzyło i koniec filmu. Czegoś mi w nim brakowało.

ocenił(a) film na 3
JadziaSmosarska

Po przeczytaniu całej serii myślałam, że to będzie coś zupełnie innego, w sensie że będą sie trzymać bardziej książki, symboli w niej zawartych itd... Pomijając słabe efekty specjalne to gra aktorska też nie poraża, chociaż bardzo źle też nie zagrali. Ogólnie to można sie rozczarować.

ocenił(a) film na 9
moniqe90

Odrobinę się z tobą zgadzam ogólnie tez myślałem ze będzie w innym stylu,w zasadzie nie trzymali się książki jedynie dali główny zarys tego co jest . Ale nie dziwie się im bo jakby chcieli jeszcze dać symbolikę ukryte wątki i jeszcze bardziej zagłębić się w książkę i jeszcze to skleić w całość to jest to możliwe ? skleić cała serie w tak małą produkcje,np Władca pierścieni czy Harry Potter oglądając mamy wrażenie ze przenosimy się do innego świata i mamy wrażenie ze wszystko jest przedstawione tak jak powinno i jest ale niestety nie ma czasu na wszystko i tyle ciekawostek nas omija ze hoho a produkcja była ogromna a tu Pokazują to efekty ze nie było szału oprócz skrzydeł mi się spodobały (ale to moja opinia tylko ) . ALE za to gra aktorska była dla mnie bardzo dobra relacje miedzy ta 3 były jak z książki. jak Daniel próbował się odciąć i momenty zakłopotania ich szukania wzorku i itd ale najlepsze to scena przy Fontanie po prostu ujęcia i mimika ich twarz oczarowała mnie ta scena po prostu. podszedłem do tego filmu sceptycznie ale dzięki niemu idealnie wieczór spędziłem wiec polecam

ocenił(a) film na 5
JadziaSmosarska

Mnie również nie zachwycił.. Sztywna gra aktorska niektórych aktorów, słaby montaż w niektórych momentach.. Jakoś sobie inaczej to wyobrażałam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones