PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106461}

Upiór w operze

The Phantom of the Opera
7,6 79 643
oceny
7,6 10 1 79643
5,6 5
ocen krytyków
Upiór w operze
powrót do forum filmu Upiór w operze

wyjątkowy film

ocenił(a) film na 9

100% KLIMATU !!!!!!!!!!!!!!! dla mnie niesamowity film, ta muzyka,dreszcz coś pięknego.
Fabuła trochę oklepana dlatego moja ocena to 9 ale i tak klimat nadrabia i ratuje ten film

kika001

Mnie też na początku wbił w fotel, a potem zaczęłam dokładniej oglądać. Lubię go, ale widzę mankamenty

kika001

Też uwielbiam ten film i piosenki z niego.
Kocham musicale filmowe i ten film jest jednym z moich ulubionych. Klimat w nim jest wprost bajeczny i sprawia że oglądanie go to dla mnie sama przyjemność.
Przyznam że wykonanie piosenek w tego typu filmach jest dla mnie bardzo ważne, dlatego na początku byłam zaskoczona że prawie wszyscy aktorzy sami śpiewali swoje utwory. Moim zdaniem jak na nieprofesjonalnych piosenkarzy zaśpiewali bardzo dobrze, a nawet jeśli mieli jakieś braki to nadrabiali je dobrą grą aktorską. Również scenografia i kostiumy są w nim naprawdę śliczne, sprawiając że film jest piękny wizualnie.

ocenił(a) film na 9
beksi

bardzo elegancka opinia :) 100% zgadzam się z Tobą

kika001

Dzięki : )

ocenił(a) film na 7
kika001

Zgadzam się z Wami! Obejrzałam większość adaptacji "Upiora..", i muszę powiedzieć, że ta z 2004 jest najlepsza, zwłaszcza pod względem scenografii, która czaruje i zachwyca (poza nią podoba mi się jeszcze ta z 1990 roku, ale fabuła jak dla mnie zbyt odbiega od książki).
a muzyka- cudowna, nie wyobrażam sobie dnia bez soundtracku.

ocenił(a) film na 9
selenienne

Prawda ;-) Muzyka niebiańska

selenienne

Wolę słuchać spektaklu z Royal Albert Hall niż soundtracku z filmu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones