PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=376117}

Upiorna noc Halloween

Trick 'r Treat
5,9 10 696
ocen
5,9 10 1 10696
6,7 6
ocen krytyków
Upiorna noc Halloween
powrót do forum filmu Upiorna noc Halloween

Wyjaś niktoś

ocenił(a) film na 5

Co chciał dyniek od tego Kreega. ?

A tak poza tym szału niema . Trochę pogubiłam się w tym filmie za dużo wątków jak dla
mnie .

ocenił(a) film na 8
aiszka_2

Jak dla mnie to ten dyniek to jakby duszek Halloween, tyle że zły :D Który atakuje tych tych co nie szanują czy nie lubią tego święta czyli np. Kreeg, albo ta babka z początku filmu

ocenił(a) film na 7
aiszka_2

Chciał cukierka, żeby była ofiara na Halloween.
Reszta jak wyżej.

ocenił(a) film na 8
aiszka_2

Plus Dyniaczek to ożywiony dzieciak którego Wilkins zabija na początku. Dlatego ma pomarańczowy strój, a za głowę ma świetnie wyżeźbioną dynie. ;]

ocenił(a) film na 7
Litwin

Ta hipotera choć dobra (bo spinałaby fajnie fabułe), niestety nie jest poprawna. Na zdjęciu żadne z dzieci nie ma maski w kształcie dyni + na samym końcu, gdy już martwe dzieciaki przychodzą do kierowcy - jest ich komplet (czyli 8 dzieci). Dyniek jest 9 potworkiem...z bardzo zniekształconą twarzą (dla mnie wygląda jak kosmita) i chyba właśnie on jest po prostu tym "duszkiem halloween" :)

ocenił(a) film na 8
MysteryVeil

On nie mówi że to dziecko z autobusu, tylko jedno z dzieci, które jego sąsiad zabija i rzeźbi w ich głowach razem z synem. Mimo to jest to tylko teoria.

ocenił(a) film na 7
HanaThePanda

A co to za osoba (dzieciak, czy też klaun) co zakopuje go Steven (miota sie w grobie, a ten go dobija)?? Ma białe rękawiczki.

ocenił(a) film na 8
aiszka_2

Jak wynika z ujęcia z palonym zdjęciem Kreeg to kierowca tego autobusu z kopalni, któremu dało się uciec.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones