PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32928}

Uprowadzenie

Fire in the Sky
6,7 3 388
ocen
6,7 10 1 3388
Uprowadzenie
powrót do forum filmu Uprowadzenie

Bardzo realistyczny, na faktach. Przez to robi takie wrazenie. Film jest bardziej dramatem niz sci-fi i to wywoluje jeszcze wieksze przerazenie, choc sceptycy moga watpic w prawdziwosc historii. Zalezy kto jak podchodzi do tematu ufo.
Genialnie ukazani obcy oraz statek kosmiczny.

Mam tylko niewielkie zastrzezenia co do gry aktorskiej oraz jednowymiarowosci postaci, zwlaszcza szeryfa i tego zlego drwala, ktory nie chcial zgodzic sie na test na wykrywaczu klamstw.

Pomijajac to jest to najlepszy film o ufo jaki widzialem i zaden inny film nawet w polowie sie z nim nie rowna.

P.S. Dodam jeszcze, ze widzialem program na Discovery Science o Travisie Waltonie.

ocenił(a) film na 9
Strayker

Film doskonały.
Zawsze sie interesowałem tym tematem
Niestety scena z obcymi jest wyssana z palca
Wg ksiazki Waltona nie było TAM tak dramatycznie
A w filmie było inaczej, ale co sie dziwic.
Trawisz miał szczęście, inni uprowadzeni jednak nie mieli tak dobrze
I w tym filmie to wszystko połączyli +- razem
Szkoda że nie pokazano jakoś bardziej kontrolowaniu umysłu ofiary przez obcych...

grzegorzq

Film jest super!

ocenił(a) film na 9
Pscyho

super ogladalem go po raz pierwszy w USA swietny film 9/10

marcinek77

ale o jakim filmie mowicie bo nic tu nie pisze prosze o odpowiedz na moja_nazwa@poczta.onet.pl z gory dzieki.

ocenił(a) film na 7
kakarotto_filmweb

Wszystko w porządku z Twoją głową?

ocenił(a) film na 5
Strayker

No tak, napisali na faktach, więc jest na faktach logiczne. Napiszą co sobie tylko wymarzą wy i tak w to uwierzycie, bo przecież słowo fakt nie może być kłamstwem, to poważna rzecz co nie. Film średni, jeśli chodzi o tematykę ufo to ujmuje ją bardzo, bardzo słabo, do tej pory najgorszy film o ufo jaki widziałem. Nie ma się czym zachwycać. Jak tak patrzę na to co napisaliście to aż można by pomyśleć, że was również porwali, to ci heca. "P.S. Dodam jeszcze, ze widzialem program na Discovery Science o Travisie Waltonie." brzmi to tak jakby to potwierdzało prawdziwość tej historii, przykro mi bracie Discovery to nie kanał dokumentalny lecz popularno-naukowy z podkreśleniem na popularny, niestety historie na nim opowiadane są wyssane z palca. Nie zachowujcie się jak durnowaci amerykanie, którzy wierzą we wszystko co mówią media, to naprawdę błędna ścieżka, pozdrawiam.

Heklo

https://www.youtube.com/watch?v=FUQMk9kXy38

ocenił(a) film na 7
Dementiiaa

Cała sprawa jest tak stara, że już nie dojdziemy czy prawda to czy fałsz. Travis twierdzi, że prawda. Film niby jest na faktach z jego przekazów, ale to nie prawda, wiele kwestii z jego książki jest strasznie przebarwionych lub wogóle nieprawdziwych względem tego o czym pisał.

Ponadto ponoć wówczas tzn. w 1975 roku jakaś telewizja ogłosiła konkurs na udowodnienie, iż kosmici istnieją, i ponoć Walton wówczas bardzo podchwycił temat.

ocenił(a) film na 10
Dementiiaa

To był program rozrywkowy. Nic nie wnosi oprócz sensacji i marketingu.

Heklo

Przyznaję rację. Potwornie męczący przeciętniak. Nawet nie wiem, po co to sfilmowali.

vermes

Ty też jesteś potwornie męczący przeciętniak i nikt nie wie po co cie spłodzili.

ocenił(a) film na 8
Heklo

Nie wiemy nawet w jakiej rzeczywistosci zyjemy, czy byl gib bang czy moze taj jest od nieskonczonosci,... wszechswiat jest najwieksza zagadka ludzkosci, czy znajdziemy odpowiedzi?

Film niemalze doskonaly, poruszajacy temat z zupelnie innej perspektywy. Genialnym pomyslem bylo ukazanie przerazonych zwyklych ludzi ktorym dane bylo przezyc cos nadzwyczajnego. Swietny film, 8.

ocenił(a) film na 10
Heklo

Żadna z tych historii nie jest wyssana z palca tylko jest czystą prawdą łącznie te z duchami i takie są fakty.

ocenił(a) film na 10
Heklo

Wszystkie programy w tv są popularnonaukowe ale to nie znaczy, że jeśli jest przedstawiana historia, która blablabla ''teoretycznie nie powinna się wydarzyć'' jest wymyślona. To najglupszy sposób upraszczania rzeczywistości tak jak ten durny racjonalista.pl porównują tam ''wiarę'' w UFO do wiary w Zeusa no masakra. Zarzucić kłamstwo, fejk, mistyfikacje , urojenie lub halucynacje, dorzucić chorobę psychiczną i odpowiedź gotowa na tacy. Totalnie żenujące myślenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones