9/10 Niesamowity!! Najlepszy film o ufo

ostatnia wypowiedź: FILioza
Strayker Strayker
ocena: 10

Bardzo realistyczny, na faktach. Przez to robi takie wrazenie. Film jest bardziej dramatem niz sci-fi i to wywoluje jeszcze wieksze przerazenie, choc sceptycy moga watpic w prawdziwosc historii. Zalezy kto jak podchodzi do tematu ufo.
Genialnie ukazani obcy oraz statek kosmiczny.

Mam tylko niewielkie zastrzezenia co do gry aktorskiej oraz jednowymiarowosci postaci, zwlaszcza szeryfa i tego zlego drwala, ktory nie chcial zgodzic sie na test na wykrywaczu klamstw.

Pomijajac to jest to najlepszy film o ufo jaki widzialem i zaden inny film nawet w polowie sie z nim nie rowna.

P.S. Dodam jeszcze, ze widzialem program na Discovery Science o Travisie Waltonie.

• grzegorzq grzegorzq
    ocena: 9

Film doskonały.
    Zawsze sie interesowałem tym tematem
    Niestety scena z obcymi jest wyssana z palca
    Wg ksiazki Waltona nie było TAM tak dramatycznie
    A w filmie było inaczej, ale co sie dziwic.
    Trawisz miał szczęście, inni uprowadzeni jednak nie mieli tak dobrze
    I w tym filmie to wszystko połączyli +- razem
    Szkoda że nie pokazano jakoś bardziej kontrolowaniu umysłu ofiary przez obcych...

• Pscyho Pscyho

Film jest super!

• marcinek77 marcinek77
        ocena: 9

super ogladalem go po raz pierwszy w USA swietny film 9/10

• kakarotto_filmweb kakarotto_filmweb

ale o jakim filmie mowicie bo nic tu nie pisze prosze o odpowiedz na moja_nazwa@poczta.onet.pl z gory dzieki.

• FILioza FILioza
            ocena: 7

Wszystko w porządku z Twoją głową?

• Heklo Heklo
    ocena: 5

No tak, napisali na faktach, więc jest na faktach logiczne. Napiszą co sobie tylko wymarzą wy i tak w to uwierzycie, bo przecież słowo fakt nie może być kłamstwem, to poważna rzecz co nie. Film średni, jeśli chodzi o tematykę ufo to ujmuje ją bardzo, bardzo słabo, do tej pory najgorszy film o ufo jaki widziałem. Nie ma się czym zachwycać. Jak tak patrzę na to co napisaliście to aż można by pomyśleć, że was również porwali, to ci heca. "P.S. Dodam jeszcze, ze widzialem program na Discovery Science o Travisie Waltonie." brzmi to tak jakby to potwierdzało prawdziwość tej historii, przykro mi bracie Discovery to nie kanał dokumentalny lecz popularno-naukowy z podkreśleniem na popularny, niestety historie na nim opowiadane są wyssane z palca. Nie zachowujcie się jak durnowaci amerykanie, którzy wierzą we wszystko co mówią media, to naprawdę błędna ścieżka, pozdrawiam.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
WTF:false,ads:true