PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539594}

Uprowadzona 2

Taken 2
6,7 134 483
oceny
6,7 10 1 134483
5,7 9
ocen krytyków
Uprowadzona 2
powrót do forum filmu Uprowadzona 2

- rzucanie granatami w mieście, a policji w sumie brak
- przestępcy niby super przygotowani, a jednak jak już uciekł im to zachowywali się jak dzieci we mgle
- dziewczyna bez prawka jeździ lepiej niż Kubica

Do tego fatalne sceny walki - kamera skacze tak, że mało co widać.

ocenił(a) film na 5
biedrusw

widze że to samo zauważyłeś co ja, zapomniałem dodać w swoim komentarzu
o dziewczynie co jezdzi lepiej niż jakiś zawodowiec a ta ekipa słaba że szok

ocenił(a) film na 7
biedrusw

Czy ja wiem czy dobrze jeździła...

ocenił(a) film na 7
biedrusw

Dokładnie to samo zauważyłem ;] A jak już ich goniła ta policja, to nagle nie wiadomo skąd w tych wąskich uliczkach wzięło się chyba z 10 radiowozów, które im co chwile wyjeżdżały przed maskę.

ocenił(a) film na 6
biedrusw

Dodaj jeszcze do tego magazynki, które same się uzupełniają, ale to chyba standard w tego typu filmach, że z pistoletu można strzelać bez końca. Głupi był też motyw z wjazdem do ambasady - zamiast zadzwonić do kumpla w trakcie jazdy i powiedzieć, żeby w ambasadzie na nich czekali, to oni staranowali wjazd i zadzwonił, żeby ich nie zastrzelili. Po czym siedział w aucie i gadał sobie w najlepsze z córeczką, a żołnierzy ani widu ani słychu...

ocenił(a) film na 6
Lupus_10

Też mam wątpliwości co do sceny z ambasadą ale żołnierze mogli obawiać się,że samochód lada moment wybuchnie i dlatego sie nie zbliżali.

ocenił(a) film na 7
biedrusw

Co do filmu no to nawet dobry.
Ale z dużym NAWET.
fakt faktem co kolega założyciel twierdzi.
Jeździła tym autem dość szybko a jak wprawnie. Na dodatek nie miała prawka a wcześniej oblewała je.
Aż dziw że się nie zabili na 1szym zakręcie.
Rzucanie granatami to też takie hehe dziwne.
Raziło trochę jak zadzwonił do córki i mówi:
Zostaniemy UPROWADZENI, nie porwani, tylko UPROWADZENI.
po co znowu uprowadzeni. żeby każdy wiedział co ogląda?
to tak jakbym słuchał wywodów Miodka, bo słowo Uprowadzeni to jest takie ciężkie jak do tego filmu.
Nie prościej porwani.
ale to szczegół heh.


użytkownik usunięty
settokaiba

Teraz już dokładnie nie pamiętam jak to szło, uciekł mi tekst, ale było już w ostatniej scenie to - zdaje się, że córka zażartowała sobie, częstując towarzystwo jakimś tekstem o morderstwie czy porwaniu i wszyscy zaczynają się serdecznie śmiać. Wyglądało to idiotycznie. Po prostu nie pasowało do tego typu filmu. W komedii kryminalnej może by to przeszło, ale tu po prostu wyszło żałośnie. Nie minął nawet miesiąc, a tu rodzinka żartuje sobie w najlepsze bez żadnej traumy jakby dopiero co nie spotkała ich żadna tragedia.

ocenił(a) film na 7

chyba chodzi ci o to jak powiedziała przy chłopaku w dokładnym tłumaczeniu:

- nie zastrzel tego jednego, naprawdę go lubię

mówiła o chłopaku i to było zupełnie normalne ot taki żarcik przecież logiczne że go nie zastrzeli

dobrze ze cie wykopsali!

ocenił(a) film na 5
biedrusw

Ta cała mafia to była jakaś kpina z organizacji przestępczych.
Scena z ambasadą totalna głupota.
A główny zły bohater? Raz ze bez wyrazu, dwa że prawi takie moralizatorskie teksty
(-Zabiłeś tych wszystkich ludzi, a to byli ojcowie i synowie.
-Bo porwali mi córkę i porywali inne dziewczyny, czyjeś córki i siostry itd.
-Nie to się nie liczy.)

ocenił(a) film na 7
biedrusw

Fakt, film ma kilka głupich scen i nie dociągnięć. Najbardziej chyba ta, że rzuca się grantami z hotelu i zero policji ani nic. Słabszy od 1 ale nie drastycznie. Mimo tych kilku nie dociągnięć film jak dla mnie dobry i oceniam go na 7.

ocenił(a) film na 7
Damian56

Jeszcze jeden ważny szczegół. W Stanach jeżdżą na automatach, a w Turcji nie byłem ale podejrzewam, że w takiej starej taksówce była raczej manualna skrzynia. Więc dziewczyna, która nie mogła zdać prawka na automacie, nagle wymiata na manualu. No, ale to film akcji, nie ma co roztrząsać...

ocenił(a) film na 6
glogowiecki

Wyraźnie tam jest dźwignia zmiany biegów, pokazana nawet kilka razy, jak Kim zmienia biegi.

glogowiecki

kolejny gimbus ze swoimi szkolnymi 'mundrosciami' i ograniczoną wyobraźnią, której życie jeszcze nie poszerzyło, skarży sie na rzekomy brak realizmu w filmie fabularnym. RĘCE OPADAJĄ!

biedrusw

kolejny gimbus ze swoimi szkolnymi 'mundrosciami' i ograniczoną wyobraźnią, której życie jeszcze nie poszerzyło, skarży sie na rzekomy brak realizmu w filmie fabularnym. RĘCE OPADAJĄ!

ocenił(a) film na 6
kotbury

Przestań płakać i spamować !

kotbury

Ej nie gimbus. Też cyrklujesz okręgi skalowe jak ta na filmie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones