PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539594}

Uprowadzona 2

Taken 2
6,7 134 526
ocen
6,7 10 1 134526
5,7 9
ocen krytyków
Uprowadzona 2
powrót do forum filmu Uprowadzona 2

Szukam podobnego filmu...

użytkownik usunięty

bo myślałam, że to będzie ten, ale jednak to nie to. Ogólnie fabuła podobna, tylko, że mężczyzna ma
wybrać kogo mają ocalić jego żonę czy córkę (chyba była to córka). Musi pomiędzy nimi wybrać, ma
na to określony czas. Decyzja należy tylko do niego, pewności tu nie mam ale chyba on próbuje
uwolnić obie. Nie jestem pewna, czy sobie tego nie wymyśliłam, ale zdaje mi się, że oglądałam
coś takiego, tylko, że niecałe. Chciałabym dokończyć jak to nie jest mój wymysł. Kiedyś mi się
wydawało, że głównym bohaterem jest albo Tom Cruze, albo Brad Pitt, ewentualnie mogła być tam
Angelina Jolie (w roli matki) ale wątpię.

ocenił(a) film na 6

Piła

użytkownik usunięty
Grandziarz94

Wiesz mam co do tego wątpliwości.

ocenił(a) film na 7

24h ?

użytkownik usunięty
oGr_forever

Nie, 24 godziny widziałam i to nie to, ale już bliżej.

ocenił(a) film na 6

http://www.filmweb.pl/film/Air+Force+One-1997-3 ??

Witam, szukam filmu o "przejciu" szkoly, bądź porwaniu z niej uczniów. Nie pamiętam dokładnie
fabuły, jednak wiem że głównym bohaterem był nastoletni chłopak (typowy łobuz, wagary, itp) i
próbował uratować siostr (miala ok. 10-12 lat), która była właśnie wśród uprowadzonych. I to był
bardziej film familijny niż thriller, ten chłopak jakieś problemy stwarzał, głupie pułapki, itp.
Oglądałam ten film za dzieciaka i strasznie mnie męczy jaki to był tytuł. Jeżeli ktoś kojarzy co to może
być, to będę bardzo wdzięczna za pomoc ;)

riolcia_001

Wiem ,że to "dawny" post ,ale przyszedł mi do głowy jeden tytuł"Szkoła wyrzutków" (ang.bodajże Toy Soldiers ) z L.Gossettem i S.Astinem

ocenił(a) film na 8
riolcia_001

http://www.filmweb.pl/film/Spryciarz-1997-7591

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones