PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1049}

Urodzeni mordercy

Natural Born Killers
7,6 107 228
ocen
7,6 10 1 107228
7,5 30
ocen krytyków
Urodzeni mordercy
powrót do forum filmu Urodzeni mordercy

Kino Tarantina bije ten film na łeb.

Doom123123

zaskoczę Cie, scenariusz stworzył Tarantino :] nie wiem dlaczego nie jest tutaj uwzględniony

ocenił(a) film na 7
zaz_e

Z tego co było napisane w filmie to wzorowali się na historii Tarantino, to nie jest żywcem jego :) Może i tam maczał palce ale dobrze że nie jest uwzględniony jako że on nie napisał scenariusza do tego filmu.

Ra_s_al_Ghul

o, a ja znalazłem informacje że to on napisał. no cóż, w internetach ciężko znaleźć prawdę :]

ocenił(a) film na 7
zaz_e

Ale wiesz jak to jest z internetem i wikipedia, każdy może dodawać i edytować coś, ktoś po prostu myślał że to film Tarantino puścił to w internet i się zaczęło ;) Na samym początku filmu jest napisane że film bazowany/inspirowany na historii Tarantino ale to nie jego film ani nie jest to jego scenariusz :)

Pozdrawiam

Ra_s_al_Ghul

Tarantino nie mogąc samodzielnie zrealizować filmu sprzedał scenariusz. Stone tak znacznie go pozmieniał,że Tarantino zaczął się publicznie domagać wycofania jego nazwiska z tej produkcji.Co jak widać mu się udało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones