PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1049}

Urodzeni mordercy

Natural Born Killers
7,6 107 228
ocen
7,6 10 1 107228
7,5 30
ocen krytyków
Urodzeni mordercy
powrót do forum filmu Urodzeni mordercy

KRWAWY ! NIEMORALNY ! GENIALNY ! 10/10 Trzeba wziąść pod uwagę że Stone reżyserował ten film pod wpływem grzybków halucynogennych więc to spotęgowało efekt. Film jest rewelacyjny. Jest kultowy. Jestem jedynie ciekaw jak by wyglądał gdyby został wyreżyserowany przez Quentina Tarantino. To w końcu on był twórcą "Natural Born Killers". On napisał scenariusz. Tylko ten cholerny brak gotówki na który wtedy narzekał. Tarantino był jednak bardzo zaskoczony kiedy Stone zechciał wyreżyserować jego film. Dostał bodajże 20 tyś USD za niego...nie pamiętam dokładnie. Ale był w niebo wzięty tym faktem że Stone bedzie kręcił jego film. Tarantino nie miał wtedy pieniędzy żeby wyreżyserować "Urodzonych.." albo jaki kolwiek inny własny film. Ale trochę się zapędziłem. "Urodzeni..." to genialny film. Świetne zdjęcia, gra aktorska (jedyny film w którym Downey Jr. wypadł pozytywnie wg mnie) poprostu genialny ! Polecam wszystkim obejrzeć go jeszcze raz. A jeżeli go nie odlądaliście....To GDZIE WAS CHOWALI !?!?!?!

ocenił(a) film na 8
Bravado

grzybki?
Jesteś pewien, że Stone stworzył "Urodzonych..." pod wpływem jakichś środków wspomagających? Nie słyszałem o tym. Scenariusz Tarantino był chyba dostatecznie mocno 'efektowny'. Sam się zastanawiałem kjedyś jak wyglądałby ten film, gdyby zrealizował go sam Tarantino (i jak wyglądałby "Prawdziwy romans"). Trzeba jednak przyznać, że Stone odwalił kawał dobrej roboty. Jak dla mnie, to jego najlepszy film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones