PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1049}

Urodzeni mordercy

Natural Born Killers
7,6 107 207
ocen
7,6 10 1 107207
7,5 30
ocen krytyków
Urodzeni mordercy
powrót do forum filmu Urodzeni mordercy

skąd tutaj taka wysoka ocena!? skąd sie wzięło 7,8 !?
Film błaga na kolanach żeby być chociaż miernym a tymczasem ktoś daję ocenę większą niż 5 !? większą niż 6!? i (to już w ogóle strzał w pysk) więszką niż 7 !?!?

W tym momencie kończę oglądać...wytrzymałem od deski do deski.

Tu nie chodzi o to (bo zaraz sie rzucą setki fanów takich produkcji) , że "każdy ma inny gust" i tym podobne śpiewki.
Dziwi mnie dlaczego takie filmy dostają wysokie noty kiedy w tym samym czasie produkcje zasługujące na przynajmniej 7,5 mają po 6...6,5.
Pytam się szczerze...ten film Wam się aż tak podobał?
Serio!?
Bo zaczynam tracić wiarę w wymagania widzów.
dawanie maksymalnej noty (10/10 - ARCYDZIEŁO) filmom takim jak
Las Vegas Parano czy Mechaniczna Pomarańcza albo Natural Born Killers
sprawia, że sie zastanawiam co jest do cholery grane !?

moim zdaniem Natural Born Killers dostaję 4-5 / 10 i to jest MAX co może z tego być.

pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
Webb

Myślę, że decydującym aspektem jest tu oryginalność - na tle wszystkich ugrzecznionych, stonowanych, szablonowych projektów, takie filmy jak właśnie te, które zaproponowałeś (zresztą, w ogóle większość projektów Kubricka) wydają się przełomowe.

Mi się najbardziej podobał montaż (najlepszy, jaki widziałem od czasów cyklu "Saw") i gra Woody'ego.

ocenił(a) film na 4
Webb

Niestety zgadzam się z autorem tematu, że film jest za słaby na taką ocenę. Jak chodzi o kino ze zwrotami akcji i dużą ilością czerwonej farby na ekranie - to bez porównania lepiej tu wypadają produkcje Tarantina (nawet Kill Bill miażdży Urodzonych Morderców, że nie wspomnę o Wściekłych Psach...). Najwyżej mogę dać 4 za tą mieszankę komedii ze strzelaniną

ocenił(a) film na 10
Doom123123

Kill Bill miażdży? You're Mr Pink, man ;)

ocenił(a) film na 10
Webb

<--- patrz na moją ocenę. Tak, aż tak mi się podoba? Czemu? Muzyka, montaż, gra... Czemu? Kwestia gustu ;)

Webb

Ja i Putin zrobiliśmy lepszą jazdę ale o tym filmu nakręcić nie chcą. Krauze to za cienki bolek jak dla mnie.

ocenił(a) film na 2
Webb

Zgadzam się w zupełności. 2/10 (jedna gwiazdka w górę za piosenki Cohena).

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
Webb

wysoka ocena ogolna filmu najwyrazniej wziela sie z tego, ze bardzo wiele osob wysoko ocenilo ten film.nie musisz mi dziekowac.mam nadzieje jednak ze nareszcie zrozumiales i pomoglem ci w tym dylemacie.

ocenił(a) film na 7
Webb

a matka wie, że ćpiesz ?

ocenił(a) film na 8
killafornia

chyba ćpasz

ocenił(a) film na 7
chemas

Cpiesz, to z takiego filmu polskiego

ocenił(a) film na 8
killafornia

aha ok, a z jakiego ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones