PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33188}

Urok mordercy

Killing Me Softly
6,0 5 074
oceny
6,0 10 1 5074
Urok mordercy
powrót do forum filmu Urok mordercy

Fajna scena w filmie.

ocenił(a) film na 10

Witam. Jaka scena podobała wam się w filmie? Zarowno podobała jak i śmieszyla mnie scena jak Adam zmasakrował morde kolesiowi ktory okradl jego dziewczyne a pozniej zaczal ja calowac jakby byl jakims psycholem haaahaaaaaa

ocenił(a) film na 6
astok0

wszystkie sceny erotyczne były moim zdaniem bardzo dobrze zrealizowane;), podobała mi się też piesza podróż poślubna pod górę:P Natomiast ta, o której wspomniałeś była conajmniej dziwna-Adam za brutalne zmasakrowanie gościa nie poniósł żadnych konsekwencji...Ale cóż w Stanach pewnie taka akcja podchodzi pod obronę konieczną:O

czarownica_kat

Taa w stanach moze i tak ale film byl krecony w GB :P

ocenił(a) film na 6
piochux

maj mistejk:P .

ocenił(a) film na 10
czarownica_kat

nom film byl krecony w UK:P
A wtedy co koles mu morde zmasakrował to nie patrzyl na policje tylko calował się z kobietą i tak to smiesznie wygladalo:D Policjant podchodzi a on nic:D haha:P
komentujcie jeszcze:P
pozdrawiam.

użytkownik usunięty
astok0

heja :D film jak najbardziej na plus fajny ten kolo hehe :P scenki tez byly fajny tylko kurce nie da rady sciagnac mi go w calosci i nie wiem jak sie skonczyl :((
od momentu gdy byla w komisarjacie i opowiadala temu kolesiowi swoja historie moglby ktos mi powiedziec mniej wiecej hehe :P

ocenił(a) film na 6

a odkąd to "ambitne kinomanki" ściągają filmy z sieci:>?

astok0

U mnie tak samo xD Ta scena byla naprawde smieszna :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones