PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624429}

Uwięzieni

Stash House
5,1 2 515
ocen
5,1 10 1 2515
Uwięzieni
powrót do forum filmu Uwięzieni

Widzę że każdy krytykuje. Nagrajcie swój film i pokarzcie.Zobaczymy jacy z was aktorzy i reżyserzy!!!Znawcy kina od siedmiu boleści!!!!

anubis2342

ty sie pisac naucz a potem probuj krytykowac

owsiakando

Ja dobrze pisze !!!!! Pokaż mi tu błąd cepie !!!!!!!!!!Znalazł się polonista z mordą hitlera w awatarze !!!!!!!!!!!!!

anubis2342

haha pewnie gapiles sie na swoje zdanie pol dnia a i tak bledu nie zauwazyles , nie powiem do czego sie nadajesz... ;D

owsiakando

Błędem to ty byłeś w życiu twoich starych !!!!!!!!!Spójrz jak ty piszesz kmiocie cytuje "bledu"!!!!!Patrz na siebie pajacu i mi ciśnienia nie reguluj !!!!!!!!!!!!

anubis2342

haha , ja poprostu nie uzywam polskich znakow , ty mozgu... :< jestem pelen podziwu ze w kolejnych wypowiedziach nie popelniles bledu , brawo brawo

owsiakando

Szkoda na ciebie klawiatury !!!!!!!!

anubis2342

no idz do ksiazek , idz durniu , nie pisz juz tu nic

owsiakando

Masz chłopka szczęście że nie jesteś pod ręką bo byś miał ciężki pobyt w szpitalu !!!!!!!!!

anubis2342

tak , mam chłopka :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
anubis2342

haha. serio? "Skoro nie podobał Ci się film, to nakręć własny, ciekawe czy będzie lepszy" dobre, dobreee ! :D

ocenił(a) film na 6
anubis2342

Tylko widzisz problem polega na tym, że od zawodowych aktorów i reżyserów wymagamy zdecydowanie więcej niż od przeciętnego, zwykłego człowieka. Dam Ci radę, następnym razem jak zaboli Cię ząb, to też sam go sobie zaplombuj zamiast iść do dentysty. Ja też chciałabym to obejrzeć :-)))

ocenił(a) film na 2
DamaMarcia

Dokładnie. Nie każdemu musi się wszystko podobać, a to że sam bym nie umiał zrobić filmu nie ma nic do rzeczy. Przecież ci aktorzy, i reżyserzy nie robią tych filmów dla siebie samych tylko po to by ludzie to chcieli oglądać. I dla tego ci ludzie maja prawo pisać co myślą twórczości (niekiedy bardzo radosnej) tych artystów

anubis2342

Pokażcie przez "RZ"

Aleś urwał... ;)

Co internet robi z człowiekiem, już nawet podkreślanie błędów przez przeglądarkę nie pomaga...

Teraz czas poczekać na odzew w stylu: "Jestem dyslektykiem" "Jestem obcokrajowcem, mam prawo"

;)

hapotam

Ty cwaniaczku !!!!! Nigdy się nie mylisz !!!!Sprawdzaj lepiej czy cię żona po rogach nie dmucha !!!!!!!!a nie moją pisownię !!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 7
anubis2342

Ech widzę polaków rozmowy
Film był spoko
Napiszcie własny scenariusz weźcie kamerę i kręcicie
Potem poczekamy na Oscara

ocenił(a) film na 4
anubis2342

...rzadko się czytuje tak infantylne wypowiedzi...
np....panie doktorze operacja nie poszła najlepiej, zaszył pan mi nożyczki w brzuchu...na to doktor: każdy tylko krytykuje, trzeba było się samemu zoperować...hehehehe

P.S. jak koś ma pomysł na podobne skojarzenia piszcie w odpowiedzi hehehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones