PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=633609}

Uwięziona w mroku

Penthouse North
5,6 5 352
oceny
5,6 10 1 5352
Uwięziona w mroku
powrót do forum filmu Uwięziona w mroku

Tyle krwi A Niewidoma nie czuje zapachu ani krwi ani obcego człowieka. Krew ma straszliwy zapach i jeszcze taka kałuża. Wiele błedów ma ten film. Ten jej chłopak martwy mruga oczami :)

ocenił(a) film na 6
Patrick_2

hahaha dokładnie, własnie to sprawdziłam! :D

ocenił(a) film na 6
Patrick_2

No właśnie co za niedopatrzenie, osoby niewidome mają tak wyostrzone pozostałe zmysły, że wyczułaby szybciej niż inny tak silną woń...

Patrick_2

Oglądałam ten film trochę w tle, więc dokładnie może nie wiem, ale można by uznać że skoro straciła wzrok stosunkowo niedawno to nie ma tak wyostrzonych pozostałych zmysłów jak osoby niewidome od urodzenia, tylko że w sumie od polowy filmu ona bazuje na tym ze słyszy i czuje napastników, więc to nie ma sensu :p

ocenił(a) film na 8
Nawinawinawi

I jest to całkiem naturalne. Mam znajomą, która straciła wzrok niecałe 3 lata temu. Normalnie reaguje na dźwięki i zapachy podobnie do widzących. Dopiero, gdy coś zwróci jej uwagę "przestawia się" na tryb "zapachowo-dźwiękowy" - i jest w nim fenomenalnie skuteczna. Jeśli szukać błędów logicznych, to brak "celności" Sary - moja przyjaciółka nie ustępuje widzącym myśliwym podczas polowania na bażanty "spod psa".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones