PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=347509}

Uwiedziony

Deception
6,5 14 498
ocen
6,5 10 1 14498
6,5 4
oceny krytyków
Uwiedziony
powrót do forum filmu Uwiedziony

Dobry

ocenił(a) film na 7

Dla mnie 3/4 filmu jest naprawde swietne. Intryga, niepewnosc, fajny pomysl...tyko ta
koncowka...bardzo sie zawiodlem.

ocenił(a) film na 7
karimnaf

no właśnie ta końcówka :( szkoda, bo film ciekawy i bardzo wciągający.

ocenił(a) film na 7
gggggrzegorz

W pełni się z Wami zgadzam.....szkoda skopanej końcówki...

karimnaf

masz racje kolego,film bardzo dobry,co jakis czas powracam do niego,nie rozumiem krytykow ze tak nisko ocenili film i tyle niescislosci zauwazyli,moim zdaniem to swietny film,poza tym swietna muzyka,a to ze przez 40 minut nie wiadomo o co tak na prawde chodzi -to dobrze:) ,potem sie wszystko wyjasnia,prawda?ja daje 10 na 10,bo ten film mnie zaskoczyl. karimnaf-pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
karimnaf

Coś mi w tym filmie nie pasowało do samego początku i nie potrafię powiedzieć jednoznacznie co to było. Obsada bardzo dobra, ciekawy klimat ale czegoś zabrakło. Najbardziej chyba można się doczepić zakończenia. Ocena byłaby przynajmniej o jeden "stopień" wyższa gdyby się nie okazało, że McQuarry żyje. Z ciekawego filmu na końcu zrobił się banalny.
Ja osobiście po oglądnięciu jego sporej części miałam nadzieję na nietypowe zakończenie i się zawiodłam.

ocenił(a) film na 8
karimnaf

Film ciekawy ogólnie dobry końcówka to lipa xd.

karimnaf

He, dokladnie, liczylem na nieco mroczniejszy koniec, smierc McQuarry'ego, pozbycie sie S (akcja w hotelu prosila sie by jej kark skrecic tak ja oblapial za szyje :D, no i na koncu wpada w banku Wyatt i ginie, np. siegajac po bron, po strzelaninie z ochrona ;] takie tam heh, albo zostaje z niczym (podpis wspolwlasciciela) zeby juz tak psychopatycznie nie bylo ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones