PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1258}
7,3 163 525
ocen
7,3 10 1 163525
6,2 15
ocen krytyków
Uwierz w ducha
powrót do forum filmu Uwierz w ducha

miała paskudną fryzurę w tym filmie. Wyglądała fatalnie.

Mikimoto_

taka była moda, mogło być gorzej, wtedy tez jeszcze mega tapir był na fali.. ;) ale fakt lepiej w długich

ocenił(a) film na 9
Mikimoto_

Nawet nie zwróciłem uwagi na to czy jej fryzura jest modna.Poza tym można się do wielu rzeczy doczepić, ale ogólnie film dobry.Plusy redukują minusy.

ocenił(a) film na 10
maz9

Mnie się podobała, wyglądała bardzo naturalnie.

ocenił(a) film na 8
panna_x_filmweb

też tak uważam :)

ocenił(a) film na 6
Mikimoto_

wyglądała cudownie

ocenił(a) film na 3
Mikimoto_

Też tak uważam. Coś okropnego... Generalnie krótkie włosy raczej ujmują uroku kobietom.

ocenił(a) film na 10
anarchistt89

ale jej pasowały:) Niewiele jest chyba kobiet którym pasują takie krótkie włosy...

anarchistt89

Absurd. Nie można generalizować. Jest wiele kobiet, którym jest pięknie w krótkich włosach. Patrz: Charlize Theron.

ocenił(a) film na 3
estella_bluebell

Moja generalizacja jest celowa. Nie widziałam w życiu kobiety, której niemal całkowite ścięcie włosów dodałoby piękna, uroku czy, tym bardziej, kobiecości. Charlize, moim zdaniem, również straciła.

anarchistt89

Ja wyglądam źle w długich włosach, więc wiem z autopsji, że się mylisz:-) Ale i tak to jest kwestia gustu.

ocenił(a) film na 3
estella_bluebell

może w ogóle wyglądasz źle

anarchistt89

Nie, nie wyglądam źle.

użytkownik usunięty
anarchistt89

To samo miałem napisać.

anarchistt89

Żałosne że w XXI w nadal są osoby określające "kobiecość" długością włosów...Pitolenie ze średniowiecznym generalizowaniem. To tylko twoje zdanie, na szczęście.

użytkownik usunięty
whitestripes_333

Jednym z atrybutow kobiecosci sa piękne, najlepiej czarne, włosy.

tak, na nogach.

Mikimoto_

Weź debilu się ogarnij, w ogóle nie masz gustu frajerze, wracaj do gimbazy xD.

ocenił(a) film na 8
Agarwaen_

Słuszna uwaga, popieram.

użytkownik usunięty
Mikimoto_

Wyglądała strasznie, a dodając do tego te męskie, luźne ciuchy mamy kompozycję jakiej by się nie powstydził strach na wróble.

Krótkie włosy są spoko, to zależy od gustu i jak dana osoba się czuje. Ja też noszę krótkie włosy bo raz że są wygodne, a dwa nie trzeba się bawić w suszarkę czy w prostownice. Co do ciuchów to wtedy się takie nosiło-to było 29 lat temu... To trochę czasu minęło

Mikimoto_

nie jestem fanką urody Demi Moore i faktycznie bardziej pasują jej długie włosy, ale nie przesadzałabym. w krótkich włosach i tak wyglądała ładnie, tak naturalnie. jak urocza chłopczyca :)

ocenił(a) film na 8
isobel

Heh, ja akurat od razu pomyślałam, że jej ta fryzura pasuje, a jak to ktoś już wcześniej wspomniał, naprawdę niewiele jest kobiet, które wyglądałyby w tym dobrze.

ocenił(a) film na 9
Morska_Bryza

No w "J.I. Jane" obsmyczyła się całkiem na zero :-)

ocenił(a) film na 7
Mikimoto_

Wczoraj oglądałam ten film i dosłownie przez cały seans myślałam o Demi Moore: "Boże, jaka ona była śliczna". I nawet ta fryzura jej pasowała i nie przeszkadzała. Nie wiem, czy ta aktorka kiedykolwiek wyglądała lepiej.

Mikimoto_

A mi się właśnie w tej fryzurce bardzo podobała. A generalnie nie jestem w ogóle fanką jej urody.

Mikimoto_

Wybacz ale kompletnie się z tobą nie zgodzę, moim zdaniem wyglądała w krótkich włosach bardzo naturalnie i uroczo .

użytkownik usunięty
buterfly

Ogólnie wolę długie włosy u kobiet ale w tej roli krótkie Demi po prostu bardziej pasowały; co więcej wyjaśniono dlaczego wybrała taką fryzurę. Na pewno lepiej wyglądała z krótkimi w "Duchu" niż z dłuższymi w kiczowatym "Stripteasie"; ona po prostu nie miała urody panny rozbierającej się.

Osobiście też wolę długie włosy u kobiet - Ale również uważam że tej produkcji krótkie włosy bardzo jej pasowały, uważam nawet że do jej kształtu twarzy zdecydowanie taka fryzura dodaje jej pewnej lekkości .

użytkownik usunięty
buterfly

Mam identyczne odczucia. Demi Moore powalającą laską nigdy nie była ale krótkie włosy w tej roli paradoksalnie w pewnym sensie dodają jej kobiecości.

ocenił(a) film na 7
Mikimoto_

Oczywiście, że wyglądała fatalnie. I nie chodzi o długość włosów, ale tę paskudną, ściętą pod garnek grzywkę, która pozbawiła ją kobiecości, upodabniając do nastoletniego chłopca. Polecam wpisać w wyszukiwarce na przykład "short hair actress" i przyjrzeć się, jak to powinno wyglądać - albo grzywek nie ma, albo są zaczesane na bok i postrzępione.

Tak kiepska fryzura nie mogła być przypadkowym wyborem, myślę, że miała pomóc stworzyć wizerunek oderwanej od rzeczywistości artystki i marzycielki, która nie przejmuje się wyglądem.

pl_reoz89

Nigdy fanką urody Demi Moore nie byłam. Dopóki nie obejrzałam "streaptise". Tam miala dlugie włosy i wyglądała oblednie. Ale te krótkie włosy były źle obcięte. Plus ciuchy i wyglądała jak chłopiec.

Mikimoto_

kompletenie się nie zgadzam. Pięknie wyglądała. Bardzo jej pasował ten męski styl. Są kobiety, które mega wyglądają w krótkich włosach, a są takie co tylko w długich. Niestety są też ludzie, którzy uwazaja tylko, ze jak kobieta to długie włosy, bo mają dosyć waskie horyzonty i stąd się biorą takie opinie jak niektóre tutaj.

ocenił(a) film na 7
paranormalsun

Podpisuję się pod Twoją wypowiedzią w pełni :-)

ocenił(a) film na 8
Mikimoto_

Wyglądała pięknie, ale o gustach się nie dyskutuje. Ja od wielu lat mam słabość do chłopczyc. Nie wiem czemu.

ocenił(a) film na 8
Mikimoto_

Nawet łysa jest piękna!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones