PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1147}
7,6 77 121
ocen
7,6 10 1 77121
6,7 19
ocen krytyków
Vabank II, czyli riposta
powrót do forum filmu Vabank II, czyli riposta

Chyba ostatnia komedia

ocenił(a) film na 8

...przed długą i męczącą epoką polskiej komedii romantycznej. Może też ostatnia komedia, w której nie reklamuje się takich czy innych produktów.

ocenił(a) film na 7
tk007

Dla mnie KILER byl ostatnia komedia przed epoką o ktorej napisales :)

indiancannabis

A dla mnie taką komedią było Chłopaki nie płaczą i może jeszcze Poranek Kojota. Po 2002 roku zaczęła się właśnie ta era marnych romantycznych komedii z Karolakami i Adamczykami w każdej produkcji.

ocenił(a) film na 7
obywatel_roku

Ja bym dodał Show z 2003 i Vinci z 2004.

indiancannabis

Tak, oba Killery

ocenił(a) film na 10
tk007

Prawie się zgadzam. Poza jednym - jest jedna bardzo wyrazista reklama: Ballantines ;-)
Zrobione to zostało dość dosadnie, niby w formie żartobliwej ale jednak mocno zapamiętywalnie.
Nie żeby mi to jakoś szczególnie przeszkadzało, ale trudno nie zauważyć takiego product placement'u.

ocenił(a) film na 9
MacMarko

Lubię Ballantine's :)

ocenił(a) film na 7
MacMarko

Była też reklama Forda na prawie pół ekranu ;)

MacMarko

Jeszcze Wedel i Shell

ocenił(a) film na 10
MusztardaSaperska

A znaczek BMW na samochodzie w willi Stawińskiego też był bardzo widoczny :)

ocenił(a) film na 8
tk007

myślę że porównanie kina lat 60,70, 80 i 90 do popeliny po 2000 roku nie ma sensu..gorzej już nie może być.

tk007

Zdecydowanie Kilery i Chłopaki nie płaczą to najlepsze polskie komedie. Gdzies tam później mrugnęła jeszcze dobra komedia o nazwie "Czas Surferów" a tak to po dziś dzień posucha w tym temacie : / Na chyba że Smoleńsk sie potraktuje jak komedie to sie można troche pośmiać z niektórych scen xD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Szybszy

Słyszałem że szybko pauki trzaskasz. Jak chcesz mogę CIę skontaktowac z paroma osobami i se SZYBKO zarobisz a moze nawet SZYBCIEJ!!!. Ja mam 32 i uwierz mi iż samo życie w latach 90tych wystarczyło żeby poczuć komunę. Mimo iż padła rok przed moimi urodzinami, jej posmak i Echo było tak silnie zakorzenione w Polakach do 2000 roku co najmniej że toalnie rozumiem te czasy. A Jeśli masz na mysli SMoleńsk to kurva weź rozbieg i z bani zapitol w ścianę chamie. Wtedy ci żadnych kontaków nie dam- chuia zarobisz i paukę sobie sam bedziesz trzaskał po zabiegu wycięcia żeber. Co tam Szybszy? Jeszcze masz coś "mądrego " do wyrzygania ?? A może ty naprawde stary 50 grzyb jestes??? To wtedy rozsiądź się wygodnie i poopowiadaj nam o komunistycznych czasach jak szmaciuro w ORMO robiłeś. z chęcią posłucham ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Szybszy

nie rozumiesz podstawowe j rzeczy, że nie da się uczciwie ocenić filmu jeśli nie żyło się w czasach premier dzieł minionych, jednak wiek robi swoje konusie

ocenił(a) film na 10
tk007

Ja bym jeszcze dodał "Seksmisję" i "Kingsajz"

tk007

jest reklama Wedla

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones