PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659080}

Valerian i Miasto Tysiąca Planet

Valerian and the City of a Thousand Planets
6,4 70 194
oceny
6,4 10 1 70194
4,3 15
ocen krytyków
Valerian i Miasto Tysiąca Planet
powrót do forum filmu Valerian i Miasto Tysiąca Planet

Film

ocenił(a) film na 10

Sam zwiastun mnie zachęcił. Nawet muzyka mi się podoba. Widzieć w filmowej wersji coś co było w kreskówce... Chociażby ten statek, to jakby raj dla fana. Komiksu nie czytałam, nie lubię, więc nie porównam. Nieźle razi kolor włosów Laureline, ale da się przyzwyczaić. Nawet aktor grający Valeriana pasuje. Za przystojny to on nie jest, ale przecież nie musi być XD
Sama nie mogę doczekać się zwiastunu z dubbingiem. A potem filmu, które każą tak długo czekać.
O jakość filmu jestem spokojna. Dlaczego? Komiks Francuski, film Francuski... To tak jakby Polacy skopali Ogniem i Mieczem, Krzyżaków czy coś (a wszyscy wiemy, że tak raczej nie było).
Na film na pewno się wybiorę, chociażby ze względu na anime. Widziałam nawet małe porównania do anime w zwiastunie. Plaża, chociażby (odcinek gdzie utknęli na planecie i nie mogli się wydostać z powodu pola ochronnego). No i oczywiście te charakterystyczne wskakiwanie do statku, które było chyba w każdym odcinku :D
Nie chcę oceniać filmu przed oglądaniem. Najwyżej okaże się gniot. Ale... ważne jest że próbowali. Że jakby wskrzesili komiks, który jest gdzieś zapomniany. Niektórzy nawet nie wiedzieli, że istnieje polska wersja tego w okrojonych wydaniach (są nie wszystkie części). Do kina chodzi się dla rozrywki i nigdy się nie wie czy film okaże się fajny. Więc... nawet jeśli, ja na to na pewno pójdę. Aż nie mogę się doczekać.

ocenił(a) film na 4
kimiko95

to jakis trolling, na bank :)

ocenił(a) film na 7
sol82

wiadomo, wystarczy wejść na profil i zobaczyć jaki % filmów ma na 10/10,
warto zachować rozwagę w ocenach, choćby żeby jako tako był rozkład normalny , a nie 70% filmów na 10/10, 5% na 1/10, a 25% pomiędzy ocenami 2-9/10...
potem się dziwić, że gnioty bez fabuły ,z zerową grą aktorską, gdzie jedynym atutem są efekty wizualne są oceniane masowo 10/10 przez "dzieciaczki".
Np tutaj, oceny dość wysokie 6,5/10 zachęcające człowieka do obejrzenia, ale wejdzie się w komentarze i już wiadomo, że to film dla mas. Ja podziękuję bo wiadomo, że mi nie przypadnie do gustu.

Legolas_9

Ja oceniłem na trójeczkę rzeczywiście nie warto było tracić czasu, cóż jednak fan sf musiał się o tym swemu przekonać ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones