PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391382}

Valhalla: Mroczny wojownik

Valhalla Rising
6,2 23 934
oceny
6,2 10 1 23934
6,4 19
ocen krytyków
Valhalla: Mroczny wojownik
powrót do forum filmu Valhalla: Mroczny wojownik

0 /10 Kibel

ocenił(a) film na 1

Padaka. Dawno takiego shitu nie wydzialem!

ocenił(a) film na 9
umcer

Jak widzę takie opinie (i oceny filmów)... Co jakiś czas portal powinien urządzać test ze zrozumienia filmów i ocenę tego testu podawać przy nicku.

edi_nie_oglada_filmow

Dokładnie tak - pisałem już kiedyś o takim rozwiązaniu przy okazji, kiedy pewna mamusia wzięła swojego kilkuletniego synka na film "Pani z przedszkola" i zbulwersowana, że to film nie dla dzieci dała mu 1...Tu nawet nie chodzi o ten film....po prostu coś a'la test na IQ....co mi po ocenach, jeżeli film na 1 oceni totalny młot, który mało wie, mało widział, a jak już to filmy typu "Largo" i "E=mc2" ocenia wyżej niż "Ojca Chrzestnego"...Punkty z testu plasowałyby użytkowników w 4 kategoriach kolorystycznych...dzięki czemu, można by było zobaczyć, że użytkownicy np z niebieskiej kategorii ocenili film średnio na 3 a z czerwonej na 7...

ocenił(a) film na 1
santinetto

Rozpłacz się biedaku :)

umcer

Luuuz...tacy jak Ty się zdarzają, musi być parę odpadów...taka jest biologia...po prostu masz pecha :D

santinetto

Hahaha.....
Racja po Twojej stronie. "Takiego shitu..." kolega wyżej zna 2 słowa po angielsku i myśli że się popisuję elokwencją :)
No cóż, genetycznie ułomni powinni mieć swój portal i tam niech sobie oceniają.
A co do filmu to wywarł na mnie kolosalne wrażenie, nie tylko klimat robi wrażenie. Weźmy pod uwagę jak wiele jest celowych niedopowiedzeń i luk informacyjnych które dają pole do własnych spostrzeżeń i interpretacji. Świetne kino i Mikkelsen....ale u niego to norma.

ocenił(a) film na 1
Assasin26

Ehh.. Kolejne popychadło. Drogi forumowiczu. Forum służy do tego, aby wypowiedzieć SWOJE zdanie. Wytłumacz mi, jaki ma sens ocenianie filmu jeśli każdy oceniłby tak samo ? Bo moim zdaniem żaden ale istnieją fora na których możecie się wspierać w swoich poglądach. Jeśli jesteś taki bystrzacha - to jak wedle Twojej interpretacji nazwiesz kogoś kto na wstępie ubliża z drugiego końca polski za odmienne zdanie ? :)) Czy na Prezydenta też głosowałeś tak jak inni ? Miej czasem odwagę wyrazić swoje zdanie chłopaku i pamiętaj że agresją reagują ludzie słabi. Pzdr :)

ocenił(a) film na 9
umcer

Mało widziałeś

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones