PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391382}

Valhalla: Mroczny wojownik

Valhalla Rising
6,2 23 935
ocen
6,2 10 1 23935
6,4 19
ocen krytyków
Valhalla: Mroczny wojownik
powrót do forum filmu Valhalla: Mroczny wojownik

Beznadzieja

ocenił(a) film na 3

Film tak niewyobrażalnie nudny i pozbawiony jakiegokolwiek polotu i finezji że strach go włączać . Po 10 minutach bez jakiegokolwiek dialogu pomyślałem że może jest to film niemy. Nie rozumiem ludzi którzy piszą że film wzbudzał w nich jakieś emocje wprowadza w jakiś niewytłumaczalny nastrój , dla mnie jedynym odczuciem jaki miałem to niechęć do życia . Ludzie którym mógłbym polecić ten film to samobójcy masochiści i ewentualnie hipsterzy którzy za wszelką cenę pragną w czymś tak beznadziejnym znaleźć jakieś drugie dno . Ale dzięki Bogu jest to tylko i wyłącznie moja własna opinia , jeśli się komuś przyda to fajnie jeśli nie to trudno .

ocenił(a) film na 7
wojtek2994

To, ze nie zrozumiales, nie znaczy, ze film jest beznadziejny. Napewno jest ciezki w odbiorze ale jak sie zastanowic to jest w miare jasny. Opowiada o konflikcie chrzescijanstwa i mitologii, a jednooki symbolizuje proces przemiany czlowieka w tym aspekcie - niewolnik, wojownik, bog i w koncu czlowiek. A on sam od poczatku do konca zachowuje sie zwierzeco, bez uczuc bez emocji.

ocenił(a) film na 3
Leri1

Zgadzam się z Tobą , może jestem po prostu za głupi i nie rozumiem tego filmu ale moja opinia na temat filmów jest taka ,że film powinien zachęcać i ja jako odbiorca powinienem się "cieszyć" ,że go oglądam w przypadku tej produkcji nie mogłem znaleźć nic co mogło by mnie zaciekawić . Dobijał mnie bardzo klimat , nie mogłem się w nim odnaleźć i miałem takie wrażenie ,że ten film jest robiony po to żeby odstraszyć widza . Oglądałem kilka w moim mniemaniu ciężkich filmów które miały jakiś potencjał i pomimo tego ,że musiałem je oglądnąć kilka razy żeby je zrozumieć całkowicie, w jakimś stopniu przyciągały a ten w ręcz przeciwnie odpychał .

wojtek2994

Dokładnie tak. Oglądanie filmów na siłę nie ma sensu ;)

ocenił(a) film na 8
Leri1

Trochę źle napisałeś. Raczej o konflikcie chrześcijaństwa i pogaństwa. Albo konflikcie dwóch mitologii. Tak byłoby poprawnie:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones