PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31568}
7,2 140 604
oceny
7,2 10 1 140604
6,5 17
ocen krytyków
Vanilla Sky
powrót do forum filmu Vanilla Sky

:) piękny

ocenił(a) film na 8

Pierwszy raz film oglądałam 8 lat temu i choć wtedy nie do końca zrozumiałam, urzekł mnie i na długo pozostał w pamięci. Wczoraj obejrzałam po raz drugi- wszystko było dla mnie jasne. Każda scena- nawet najdrobniejszy szczegół- przemyślana ,spójna i do tego muzyka Sigur Rós…idealne dopełnienie onirycznego klimatu. Fakt - zakończenie nie pozostawia niedopowiedzeń, ale akurat w tym przypadku jest ono uzasadnione. Film pobudza wyobraźnię, daje nadzieję – polecam wszystkim sceptykom, ale również tym, którzy zatracając się w marzeniach, umniejszają znaczenie realnego życia. :)

ocenił(a) film na 9
emilala79

zgadzam się w 100%. Niesamowity film, ale do obejrzenia na spokojnie i co najmniej dwa razy. Dopiero wtedy można docenić jego urok.

ocenił(a) film na 9
asket

Zgadzam się. Wymaga skupienia i analizy/interpretacji wydarzeń, a jak wiadomo za pierwszym razem najbardziej interesuje nas akcja, a nie podteksty, metarmofozy czy inne takie ... Bardzo dobry film, polecam uważnym widzom !

emilala79

Fon bardzo dobry. Ale ma jedną wadę: gra aktorska Cruz. Bardzo nienaturalnie to wyszło.

czesiek77

Lol film. Nie fon. Głupi słownik

ocenił(a) film na 7
emilala79

Wg wielu na filmwebie film i zakończenie pozostawia wiele do interpretacji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones