PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31568}
7,2 140 608
ocen
7,2 10 1 140608
6,5 17
ocen krytyków
Vanilla Sky
powrót do forum filmu Vanilla Sky


''Każda upływająca minuta jest kolejną szansą na to by wszystko zmienic''

ocenił(a) film na 6
kris_tattoo

I do tej refleksji nie mogłeś zajść sam tylko musiałeś obejrzeć ten film żeby to zrozumieć?

RAC_79

Cóż lepiej po filmie niż w ogóle, wystarczy rozejrzeć się dookoła aby dostrzec setki ludzi którzy nie potrafią tego zrozumieć przez całe swoje życie.

ocenił(a) film na 6
Sergij

Nie mogę się zgodzić co do tych setek osób które nie potrafią tego zrozumieć przez całe życie. Zapewne większość z tych ludzi doskonale rozumie ,że potrzeba coś zmienić. Człowiek jest skomplikowany trochę bardziej i samo obejrzenie jakiegoś filmu lub nawet codzienne powtarzanie sobie tego zdania o możliwości zmian zwykle niewiele daje... Większość chce aby się coś zmieniło ale nic z dnia na dzień się samo nie zrobi. Pewnie ,że lepiej słyszeć coś takiego w filmach niż głupie teksty które tylko nas mogą cofnąć w rozwoju ale nie spodziewajmy sie cudów . Miejmy nadzieję ,że tak jak napisał autor posta kriss tattoo rzeczywiście film dobrze na niego wpłynął :)

ocenił(a) film na 7
RAC_79

Najciemniej jest pod latarnią a najprostsze rzeczy czasami najtrudniej pojąć

RAC_79

"zajść" , to można w ciążę

ocenił(a) film na 6
llama777

Albo zajsc za daleko...

ocenił(a) film na 9
RAC_79

Jakoś nie tylko on nie może dojść do tej refleksji, więc zluzuj.

ocenił(a) film na 6
Mowiacy_do_reki

No nie moja wina, że ty też musiałeś obejrzeć ten film żeby zrozumieć pewne rzeczy, wiec zluzuj.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
RAC_79

Ciebie o to nawet nie posądzam, a o luzie to ja ci pisałem pierwszy, więc słabo.

ocenił(a) film na 6
Mowiacy_do_reki

Dalej nic ciekawego nie masz do napisania, a się wypowiadasz? Nie uczysz się na błędach, kolego.

ocenił(a) film na 9
RAC_79

Z tymi kolegami to nie przesadzaj. Nie zamierzam być twoim kolegą.

Zaczepiasz i próbujesz być cwany, a jak ci ktoś zwróci uwagę, to twierdzisz, że było odwrotnie.

Więc zacytuję ciebie:
"I do tej refleksji nie mogłeś zajść sam tylko musiałeś obejrzeć ten film żeby to zrozumieć?"

Po czym do mnie napisałeś:
"No nie moja wina, że ty też musiałeś obejrzeć ten film żeby zrozumieć pewne rzeczy, wiec zluzuj."

Nie myśl sobie, że dzięki bucie i arogancji wszyscy osądzą, że jesteś fajny. Tym możesz zaimponować tylko debilom. Zapewne to twój tzw. target.

Mowiacy_do_reki

Kapitalna riposta, juz sam chciałem cos cwaniakowi napisac, ale widze ze sam swietnie go rozlozyleś.I slusznie.Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
jatoon

Pozdrowienia dla podobnie myślącego.

użytkownik usunięty
kris_tattoo

https://www.youtube.com/?hl=pl&gl=PL

użytkownik usunięty

ocenił(a) film na 8
kris_tattoo

Uu ciekawie zapowiadający się wątek - uu tyle komentarzy - biorę się za czytanie - aaa :/ 90% postòw to jakieś bezsensowne kłótnie między 2-3 osobami, o nic i prowadzące do niczego, częste na filmwebie XD.

ocenił(a) film na 6
Szym0n_Jojo

Mam to samo.

ocenił(a) film na 8
Szym0n_Jojo

bardzo częste...
jeszcze żeby między tymi 2-3 osobami były to merytoryczne dyskusje z dłuższymi wypowiedziami, to są zwykle wyszarzone posty ze względu na wzajemne obrażanie się.

ocenił(a) film na 8
hbk06_qbas

Ale czego oczekujesz? To jest forum filmowe, więc choćbyś pisał pod filmem dokumentalnym o wall street to chyba nie spodziewasz się że zdanie zabiorą tylko fachowcy z branży? Ostatnio oglądałem Big Short, gdzie fenomenalnie odniesiono się do derywatów i ogólnie bardzo podobała mi się forma podania tematu. Wchodzę w komentarze i widzę co chwilę wątek, że nuda etc. Spójrzmy realnie - dla człowieka niezainteresowanego inwestowaniem na giełdzie albo chociaż szerzej gospodarką kraju - tamten film faktycznie mógł być niekoniecznie ekscytujący. Podobnie tutaj - to nie forum dla filozofów, psychologów czy innych, którzy mogliby cokolwiek więcej powiedzieć po seansie tego filmu, a dla każdego kto ma ochotę wylać swoje odczucia na klawiaturę i nie ma się co dziwić, że może to być elaborat, ale też komentarz typu "taki sobie, dla ciemniaków".

Szym0n_Jojo

W ogóle społeczność na filmwebie jest strasznaaa... Jest bardzo dużo osób które zamiast grzecznie poinformować kolegę/koleżankę (wszak w internetach jesteśmy równi ;) ), że popełnił(a) jakiś błąd, wręcz przeciwnie - gnębi nieszczęśnika jeszcze bardziej.... :(

tomaszek91

Tacy są Polacy, normalnie na ulicy byś powiedział ej odj.. się odemnie i taki by nie brnął ale tutaj wychodzi z tych ludzi wszystko co najgorsze.

ChubakaCieLubi

Odwal się od Polaków, płaczku.

black_vesper

żryj gówno.

ocenił(a) film na 10
kris_tattoo

Fajny cytat, ale przeszłości się nie zmieni niestety

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones