PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113329}

Vinci

7,1 250 986
ocen
7,1 10 1 250986
6,8 33
oceny krytyków
Vinci
powrót do forum filmu Vinci

Przerobiłem prawie wszystkie polskie filmy tego typu.
Vinci przegania wszystko o całe okrążenie. Widziałem go kilka razy i jeszcze nie jeden raz wrócę do niego.

ocenił(a) film na 10
schaf

Nie oglądasz na "zasypianie"? :)

ocenił(a) film na 10
alojz29

masz na myśli oglądanie w łóżku i ile wytrzymam zanim nie zasnę? Vinci nie należy do tych filmów. od początku do końca aż chce się oglądać

ocenił(a) film na 8
schaf

Zdecydowanie się zgadzam Machulski "ratuje" po raz kolejny obraz polskiej kinematografii i je statystykę tworząc tak świetną intrygę, która elektryzuje i wciąga. Bardzo dobrze się oglądało, dobry klimat, aktorstwo i montaż. Więckiewicz, Szyc, Machulski, Baar stworzyli zgraną ekipę. Szkoda tylko, że tak mało polskich twórców tworzy tak dobre filmy. Może i są jakieś niedociągnięcia, ale nie wypaczają one pozytywów tego polskiego kryminału Juliusza Machulskiego. Zastanawiam się jakich polskich reżyserów cenicie? Ja właśnie Machulskiego, Koterskiego, Bareję, Paskiowskiego

użytkownik usunięty
schaf

No niestety to absolutna prawda!! polskie filmy to szajs jakich mało, wyjątkowo niski poziom... :-( ALE na szczęście zdarzają się wyjątki a najlepszym tego przykładem jest m.in. ten film!!

ocenił(a) film na 8
schaf

Perełka wśród polskich kryminałów. Lubię takie filmy z dawką humoru, podobne jak brytyjskie, do których ktoś na tym forum Vinci porównywał. Stanowią świetną opozyjcę dla nadętych filmów maerykańskich.

ocenił(a) film na 10
schaf

ostatnio musiałem kupić nową płytę z Vincim, bo tyle razy oglądałem, że już mi poprzednia cięła :D Genialny film

ocenił(a) film na 8
Sushimaster

Tutaj Szyc i Baar bardzo dobrze zagrali,a teraz w g*wnach grają

ocenił(a) film na 9
Sushimaster

uwielbiam ten film, super przemyslany, aktorzy dobrze dobrani, humor tez nie jest wymuszony !!
...pierwszy raz widzilam w kinie i kilka razy juz widzialam na dvd
zaluje ze nie ma z angielskimi napisami bo bardzo chcialam pokazac mezowi

ocenił(a) film na 8
Sushimaster

Poprzednią na winylu miałeś ? :))

ocenił(a) film na 9
musicmans

dobre,pewnie na kopertówce z gazety,hehehehe

ocenił(a) film na 7
schaf

Film jest "wybitny" zapewne dlatego, że liczne motywy zostały zarżnięte z innych filmów.

ocenił(a) film na 10
Pawwwle

Nie ma znaczenia, to genialne dialogi i gra aktorska sprawiają że ten film jest tak dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones