PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775220}

Volta

5,3 35 681
ocen
5,3 10 1 35681
3,4 22
oceny krytyków
Volta
powrót do forum filmu Volta

Słabo

ocenił(a) film na 4

Ani wielki styl ani wielki powrót. Humor na siłę. Wątki bieżącej polityki - niestety kabarety mają więcej humoru. Wprowadzenie do filmu słowa "dupa" i pochodnych nie czyni filmu śmiesznym. Jeżeli macie wydać 30 zł na bilet, to lepiej wybrać inną produkcję albo nie iść w ogóle.

ocenił(a) film na 3
Piotrasek_a

Wreszcie szczera recenzja. Zgadzam się

ocenił(a) film na 7
Piotrasek_a

Jeżeli skupiasz się w filmie na słowie "dupa" , to znaczy, że kompletnie nie zrozumiałeś o co w nim chodzi a już na bank nie czujesz ironii i poczucia humoru Machulskiego. Nawiązania do polityki jak najbardziej na miejscu.

ocenił(a) film na 3
Piotrasek_a

W pełni się zgadzam !

ocenił(a) film na 3
Piotrasek_a

Kto lubi / kocha Machulskiego to film dla niego - ja osobiście uważam że to średni film był - za słaba fabuła - zbyt przewidywalna intryga ... nie zaskoczył mnie ten film.

Piotrasek_a

W końcu obejrzałam i zgadzam się, że "Ani wielki styl ani wielki powrót. Humor na siłę". Mam taką refleksję, ile można ściągać z własnych, wcześniejszych filmów?

ocenił(a) film na 1
Piotrasek_a

Nie dałem rady oglądnąć całego. Taki "hit" tvnu :)
Machulski chyba dalej myśli że jest głęboki PRL i na każdy gniot ludzie pójdą bo cenzura nie dopuści do dystrybucji czegoś ciekawego i ludzie nie będą mieli wyjścia? Niestety jest 2019 prawie 2020 i są tysiące ciekawszych filmów.

Piotrasek_a

oczywiście, jeżeli dla ciebie współczesne kabarety to super humor ...gratuluje, szczególnie jesli chodzi o ich wykonawców. Pewnie ze Machulski lata świetności ma juz za soba ale Volta to niezły film, z lekcją historii i ironii w tle, plus znakomici aktorzy. dla mnie 7/10. wspólczesne kabarety 3/10

Piotrasek_a

Ten film to porażka i wstyd dla takiego reżysera. Nie powiem pomysł fajny ale wykonanie 1/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones