PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775220}

Volta

5,3 35 682
oceny
5,3 10 1 35682
3,4 22
oceny krytyków
Volta
powrót do forum filmu Volta

chociaż właściwie jest tak kiepski że obrzydza mi ten Lublin, więc jako materiał promocyjny też się jednak nie sprawdza. fabuła nie trzyma się kupy tak bardzo, widz nie ma się z kim sympatyzować (tytułowy Volta to głupi ch*j, chyba nie mam trzymać kciuków za niego?? imo ciekawsze byłoby to z punktu widzenia Agi, Wiki i jej mamy, ale film zbytnio się na nich nie skupia) fabuła nie trzyma się kupy, humor bardzo słaby ("hłehłehłe, karły. ludzie padną, hłe. wrzućmy jeszcze na koniec bloopers z nimi, hłehłehłe") rzucanie słowami "pedał"i "gejowskie" mnie razi, podobnie jak scena próby zgwałcenia zakonnic (które później radośnie machają tym samym żołnierzom na pożegnanie!!!!!) fabuła nie trzyma się kupy, a wątek Kazia - idk, może byłby zabawny gdyby był lepiej poprowadzony albo w innym filmie, w towarzystwie lepszych żartów. a, i fabuła nie trzyma się kupy.
żart z widelcem. żart z widelcem mnie rozbawił.
nie wiem, może to nie jest /bardzo zły/ film, widziałam gorsze, ale nie jest dobry. szkoda kasy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones