PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186906}
7,5 80 059
ocen
7,5 10 1 80059
7,0 23
oceny krytyków
Volver
powrót do forum filmu Volver

Penelope Cruz!

użytkownik usunięty

Good Lord! Penelope Cruz, Penelope Cruz i jeszcze raz PENELOPE CRUZ. Nie oceniam, czy jest dobrą aktorką, czy nie, ale w tym filmie była świetna! Nie oceniam, czy jest piękna, czy nie, ale w tym filmie była cudowna! Natomiast jedna sprawa - w żadnym filmie nie było jeszcze tak kobiecej kobiety! I jeszcze jedno. Kiedy śpiewa piosenkę "Volver". Jeśli to ona naprawdę śpiewała, to... ranyy nie mam słów. CUDOWNA!!!
Sam film według mnie oczywiście również bardzo dobry. Wszystkie aktorki na bardzo wysokim poziomie. Jeśli w środku filmu komuś wydaje się on pozbawiony sensu, to nie ma się czym przejmować, bo w końcu wszystko się wyjaśnia.
Hmm, może to śmieszne się komuś wydać, ale bardzo podobają mi się hiszpańskie filmy ze względu na... język hiszpański. Nie jakiś francuski, którym wszyscy się zachwycają. Dajcie spokój. Właśnie hiszpański. I tutaj znów o Penelope. Zdecydowanie wolę ją w rodzimych produkcjach niż w anglojęzycznych. Właśnie za to, że taka cudowna mówi tak cudownie (a w Volverze jeszcze śpiewa, a śpiewa przecudownie).
Mam nadzieję, że częściej będzie się Penelope pojawiać u Almodovara niż w amerykańskich gniotach. Już jego w tym głowa (chociaż ponoć jest ciepły, co uważam za średnie posunięcie z jego strony).
Zachęcam do komentowania.

ocenił(a) film na 8

musze cie zalamac..to nie ona spiewa..tylko hiszpanska piosenkarka Estrella Morente.zgadzam sie z toba,ze Penelope powinna grac tylko u Almodovara, a nie w tych przereklamowanych amerykanskich filmach.marnuje sie w Hollywood.w "Volver" pokazala an co ja stac.oby tak dalej...:Dpoza tym wyglada tam zajebiscie!!!!!gdybym byla facetem z miejsca bym sie w niej zakochala...:DDDprzypomina troche Sophie Loren.w ogole to jej najlepsza rola.uwielbiam ta aktorke.aha a co do hiszpanskiego tez sie zgadzam.dla mnie to najpiekniejszy jezyk na swiecie.

ocenił(a) film na 9
beata6

Czyli jednak dobrze przypuszczałem, że to nie ona śpiewa. Zaśpiewanie tak dobrze piosenki przez osobę, która nie zajmuje się śpiewaniem graniczy z cudem (jeśli w ogóle jest możliwe ;p). Też uwielbiam filmy po hiszpańsku, ale tak samo po francusku, czy włosku, a co do amerykańskich produkcji, to nie można być chyba aż tak krytycznym. Moim zdaniem Penelopa w "Vanilla Sky" wypadła naprawdę świetnie (co najmniej tak dobrze jak w "Otwórz oczy").

ocenił(a) film na 10

ja mam ten film z dubbingiem włoskim <ściana>

ocenił(a) film na 7

"(chociaż ponoć jest ciepły, co uważam za średnie posunięcie z jego strony)"
zdruzgotałeś mnie. :D średnie posunięcie.. mówisz, że bycie gejem to jakaś jego taktyka? myślę, że jednak nie od niego to zależy. ;)
a z resztą posta się zgadzam. penelope piękna, język hiszpański świetny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones