PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200939}

Węże w samolocie

Snakes on a Plane
4,1 20 988
ocen
4,1 10 1 20988
4,0 7
ocen krytyków
Węże w samolocie
powrót do forum filmu Węże w samolocie

Świetna parodia horrorów w których występują gady wszelkiej maści. Ubaw po pachy , jak ktoś lubi się pośmiać to polecam ja bawiłem się przednio.

ocenił(a) film na 2
Avenalle

Ledwo zmeczylem...ale parodii w tym nie widzialem ...

ocenił(a) film na 5
Avenalle

Zgadzam się, niektóre teksty wymiatały :)

ocenił(a) film na 7
Avenalle

Fakt sceny humorystyczne były dobre.Szczególnie udani byli ci raperzy,jak jeden czarny krzyczy do drugiego,stary masz węża w tyłku,a później chcieli żeby ta blondyna mu jad wyssała :D.Ale ogólnie cały film spoko,szybka akcja,fajne laski na pokładzie samolotu i duży plus że dali prawdziwe węże a nie jakieś komputerowe,zmutowane ;)

jazdowicz2666

Zwykle horrory ze zwierzętami robią komputerowo co wychodzi dość kiczowato ;p , nadrabiają za to cyckami :D. Jak nie widziałeś Piranii to polecam niezły też jest Zabójca Rogue (2007)

ocenił(a) film na 7
Avenalle

Zgadza się,jak jest coś kiczowatego i sztucznego,to cycki to nadrobią,nawet gdy też są sztuczne :D.Ja widziałem Pirania 3D i fakt też dobre efekty i humor,ale tego z tym krokodylem jeszcze nie widziałem który polecasz,jak zapoda go np.TV Puls,bo oni lubią takie hity puszczać,to z chęcią obejrzę i się pośmieje :D

ocenił(a) film na 3
Avenalle

Tam żadnej parodii nie było. Jeśli widziałaś tam parodie to coś z głową nie tak

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones