PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=604471}

Wędrówki z dinozaurami

Walking with Dinosaurs
5,9 3 651
ocen
5,9 10 1 3651
Wędrówki z dinozaurami
powrót do forum filmu Wędrówki z dinozaurami

powinni tego zabronić albo zatrudniać wyłącznie profesjonalnych aktorów. Trzecioplanowe miernoty o głosach upośledzonych gimnazjalistów tylko irytują. Zwłaszcza jeżeli na siłę próbują imitować młodzieżowy styl i intonację. Niechlubnym przykładem jest tutaj niejaki (nijaki) Paweł Ciołkosz użyczający głosu Gniewce. Faceta po prostu nie da się słuchać. Tembr, sposób akcentowania i czerstwe, pseudo luzackie teksty (wiem, to ostatnie to akurat nie jego wina) sprawiają, że człowiek ma ochotę wyłączyć film po 30 min. Jedynym aktorem, który dubbingowo ratuje tę produkcję jest Bartosz Opania (chyba talent dziedziczny). Jego jedynego dało się słuchać z jako taką przyjemnością i tylko dzięki niemu dotrwałem do końca seansu. Od biedy jeszcze Bartosz Obuchowicz dawał momentami radę ale to już tak dosłownie na progu tolerancji. Resztę litościwie pomijam milczeniem.

ocenił(a) film na 3
Loucyphre80

To powiem ci, że angielski dubbing nie jest lepszy. Film całkowicie obrzydził mi pseudoraperski slangowy głos Johna Leguizamo - lubię gościa, ale tekst jest koszmarny. Wolę serię telewizyjną z narracją dowolnego brytyjskiego aktora.

ocenił(a) film na 3
Loucyphre80

HAHA! Dokładnie mialem to samo napisać, polski dubbing powinien dostać bana.

użytkownik usunięty
protepana

Akurat w tym filmie dubbing dał dup*

użytkownik usunięty
Loucyphre80

"Paweł Ciołkosz użyczający głosu Gniewce"
A nie Gniewkowi? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones