PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=604471}

Wędrówki z dinozaurami

Walking with Dinosaurs
5,9 3 651
ocen
5,9 10 1 3651
Wędrówki z dinozaurami
powrót do forum filmu Wędrówki z dinozaurami

Niestety nastawilem sie chyba na cos innego. Obraz jest taki typowo dla mniejszej widowni, myslalem ze bedzie bardziej "dorosły". Oczywiscie opowiesc jest lekka w odbiorze, kolorowa, dobrze zrealizowana (ogladalem w 2D), jednak nie wciagnal mnie film tak jak tego oczekiwalem. Dubbing PL stoi na srednio-dobrym poziomie, bywaly duzo lepsze. Ogolnie produkcja nie urzekla mnie, co nie oznacza, ze innym sie nie bedzie podobac... 4/10

Bambim

Czyżby to było ze względu na to iż nie ruszali "gębą" ;), bo mnie akurat to najbardziej irytowało, czasem nie wiedziałem kto aktualnie mówi.., ogólnie scenariusz wydaje mi się dobry ale wykonanie gorzej choć animacja pierwsza klasa :)

Bambim

Urzekł mnie twoja wypowiedź Bambim,szczególnie ten cytat :D "myslalem ze bedzie bardziej dorosły".Przecież to oczywiste że ten film był skierowany do młodszych widzów,jak szukasz czegoś dorosłego to było pójść na inny film.Jak oceniasz tą bajkę to spójrz z perspektywy dziecka lub zapytaj się swojego dziecka czy mu się podobała bajka.bo nie wieże że sam poszedłeś na tą bajkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones