PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1065}

Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
8,0 726 109
ocen
8,0 10 1 726109
8,1 43
oceny krytyków
Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia
powrót do forum filmu Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia

W Multikinie ma sie odbyc noc wersji reż. wszystkich czesci LOTRa:)

ocenił(a) film na 9
majeranek2013

Kiedy i gdzie ?

Lukasz_Broda

27.06 od godz 22.00 ale liste kin musisz sobie sprawdzic na stronie Multikina :) bo chyba nie w kazdym to będzie

Lukasz_Broda

ENEMEF: NOC REŻYSERSKICH WERSJI WŁADCY PIERŚCIENI odbędzie się 27 czerwca (piątek) jednocześnie w 26 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań Malta, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

Godzina rozpoczęcia i zakończenia:
Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 10:00 rano

Cennik biletów:
- 21 zł: cena ulgowa: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl - dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 21 zł każdy
- 24 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC
- 25 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych
- 26 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką
- 29 zł: cena normalna
Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).
W Multikinie Złote Tarasy ceny biletów są wyższe o 3 zł (nie dotyczy biletów ze zniżką smsową).

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów:
Bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez Internet, przedsprzedaż rozpocznie się w piątek 6 czerwca po 16:00. Brak możliwości rezerwacji biletów.

ocenił(a) film na 9
majeranek2013

Dzięki :)

Lukasz_Broda

Bardzo proszę:)

ocenił(a) film na 10
majeranek2013

Ponoć ma być teraz wspólny maraton Lotr i Hobbita :) wszystkie części.

Gandalf_Szary_2

ciekawe kto wytrzyma tak długo w kinie :P

ocenił(a) film na 10
majeranek2013

Tego nikt się nie dowie, dopóki nie pójdzie na seans. Wiesz zawsze można w domu sobie włączyć :).

Gandalf_Szary_2

W kinie na pewno jest lepszy efekt, ale takie maratony są chyba dla najtwardszych:) podziwiam tych, którzy
poszli na ee wersje LOTRA i wytrzymali do końca

ocenił(a) film na 10
majeranek2013

zapewniam, nic strasznego, da się wytrzymać :)

Julia_20

Bylam pare razy na maratonie ale nigdy na tak długim:)

ocenił(a) film na 10
majeranek2013

A na czym byłaś? :) Myślę, że lepiej zrobić sobie drzemkę przed takim maratonem LotRa (co niestety mi się nie udało i zasnęłam dopiero po południu następnego dnia, po 31 godzinach od ostatniego snu).

Julia_20

ostatni na którym byłam to Skyfall, Jesteś Bogiem i Prometeusz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones