PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31451}

Władca Pierścieni: Dwie wieże

The Lord of the Rings: The Two Towers
8,3 507 639
ocen
8,3 10 1 507639
8,2 39
ocen krytyków
Władca Pierścieni: Dwie wieże
powrót do forum filmu Władca Pierścieni: Dwie wieże

znikajacy gimli

ocenił(a) film na 9

kiedy zostal wysadzony most pod helmowym jarem gimli skacze zeby pomoc dla aragorna... a co potem z nim sie stalo? :D wywrocil sie do wody i aragorn z elfami zaczeli szarzowac (bylo pokazane jak orkowie juz ustawili szyk) wiec zdeptaliby gimliego ;p troche blad

ocenił(a) film na 10
rotanimod

Takich bledów jest więcej,jak np Legolas jeżdżący sobie na tarczy po schodach i strzelający łukiem do uruk-hai,ale można przymrużyć oczy,bo cała reszta jest wręcz genialna :)

ocenił(a) film na 9
Gladiator1000

najbardziej mnie ciekawi co sie stalo z cywilami (kobiety i dzieci) jak orkowie weszli do ich skrytki... dzieje sie to kiedy gimli uzywa rogu a aragorn z reszta ruszaja z szarza ;) wtedy duzo orkow wbiega do srodka... wiec co sie z nimi stalo?? ma ktos jakis pomysl?

ocenił(a) film na 10
rotanimod

To było podczas sceny,gdzie Teoden,Gimli,Legolas i Aragorn ruszyli desperacko na przeciwników,a Gandalf czekał już z odsieczą ? Bo jeśli tak,to wydawało mi się,że to nie było miejsce ukrywania się cywili

ocenił(a) film na 9
Gladiator1000

bylo ;) sa nawet sceny usuniete w ktorych widac jak eowina jest przerazona ,ze orkowie wkroczyli ;) wiec ciekawi mnie kto sie ich pozbyl

ocenił(a) film na 10
rotanimod

Hm....Może to przeoczenie twórców. R tam,film i tak jest genialny :)

ocenił(a) film na 9
Gladiator1000

no tak ale to jakos powinno sie wytlumaczyc ;p

ocenił(a) film na 10
rotanimod

Przecież widać, jak Legolas z jakimś elfem go wynoszą z wody...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones