PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11841}

Władca Pierścieni: Powrót króla

The Lord of the Rings: The Return of the King
8,4 527 304
oceny
8,4 10 1 527304
8,0 39
ocen krytyków
Władca Pierścieni: Powrót króla
powrót do forum filmu Władca Pierścieni: Powrót króla

Witam moi mili. Sprawa, o której zaraz opowiem dotyczy fanów Władcy Pierścieni oraz Hobbita (a właściwie całego Lore Tolkien'a dot. Śródziemia). Zacznę może od początku. Pracuję dla grupy MtB (Matura To Bzdura). Niektórzy może wiedzą, ale większość z pewnością nie, że tworzymy aplikację z quizami, gdzie użytkownicy będą mogli zmierzyć się ze sobą w takiej dziedzinie, jakiej sobie tylko zażyczą. Będą mogli rywalizować ze sobą w danych kategoriach i wbijać się po szczebelkach na podium. Tego typu aplikacji w Polsce jeszcze nie ma, gdzie to użytkownik może decydować jaki quiz chce rozwiązać. Owszem, znajdziecie takowe w internecie, ale ile zazwyczaj tam jest pytań? 10-20? Naszym celem jest rozbudowanie danej kategorii do paru tysięcy pytań i tak na przykład dzieła Tolkiena (LotR, Hobbit i tym podobne) chcemy osadzić w jednej kategorii. Jest tylko jeden problem. Nie znamy się na tym, nasza wiedza na ten temat to kropla w morzu waszej. I tutaj wyłania się sprawa. Potrzebujemy ok. 3000 tysięcy pytań w temacie LotR'a. Owszem, duża liczba, i tak, wiem, że wielu z was mnie wyśmieje. Ale pomyślcie jak dużą siłą jesteście. Nawet jak by co 2 użytkownik napisał tylko 1 pytanie, to raz dwa razem zebralibyśmy potężną sumkę!

Jeśli jesteście zainteresowani współpracą i przede wszystkim CHCECIE pomóc proszę o kontakt pod adres kontakt@fewords.pl bądź po prostu tutaj, w poście pod tematem :)

Jak wyglądała by współpraca? Każdej zainteresowanej osobie udostępniłbym współdzielony dokument arkuszy Google. Tam byście widzieli wszystkie pytania, czy nie zdarzają się powtórki etc. Razem raz dwa uporalibyśmy się z tym problemem, a wy stworzylibyście tak na prawdę sobie grę, w której moglibyście między sobą rywalizować :)

Wierzę, że damy radę. Wiem, że każdy ma własne życie, własne sprawy dlatego nawet nie mam prawa wymagać i zmuszać nikogo, szukam ochotników, każdego, kto wrzuci chociażby ziarenko. Sumka 4000 tysięcy pytań może wydawać się przerażająca, ale uwierzcie mi, np. w kategorii sport w ciągu paru dni zebraliśmy ponad 2 tysiące pytań. Mam nadzieję, że znajdzie się paru ochotników, i każdy znajdzie sobie jakąś kategorię, razem wszystko jest możliwe. To jak? Mogę liczyć na waszą pomoc? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones