PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11841}

Władca Pierścieni: Powrót króla

The Lord of the Rings: The Return of the King
8,4 527 304
oceny
8,4 10 1 527304
8,0 39
ocen krytyków
Władca Pierścieni: Powrót króla
powrót do forum filmu Władca Pierścieni: Powrót króla

blad

ocenił(a) film na 9

zauwazyliscie jak po bitwie o minas stirit kiedy juz wszyscy szli na czarna brame nie bylo trupow? :p zadnego trupa po takiej wwalce ;p blad w filmie ;)

ocenił(a) film na 8
rotanimod

Może wyczyścili pobojowisko? Orków spalono, ludzi pochowano lub coś w ten deseń.

ocenił(a) film na 9
Anthrax91

hmmm no nie wiem ;p przeciez na czarna brame wyruszyli odrazu ;)

rotanimod

Wydaje mi się że Anthrax91 ma racje ....

ocenił(a) film na 9
wort801

tak? to kiedy to zrobili skoro odrazu wyruszyli? :D po prostu blad filmowy ;p kazdy film ma bledy :p

ocenił(a) film na 8
rotanimod

Nie.
Bitwa na Polach skończyła się 15 marca 3019 roku
Pod Czarną Bramę wyruszyli 18 marca 3019 roku
Tak więc mieli trochę czasu na oczyszczenie pobojowiska, uważam że nie ma tutaj żadnego błędu.

rotanimod

Bardziej mnie razi, że z Minas Tirith wyrusza spory oddział kawalerii, ale pod Czarną Bramę dociera sama piechota.
No chyba, że konni to byli ci co w książce w pewnym momencie nie chcieli iść dalej ;o

ocenił(a) film na 9
Xoxoxox

sa 2 rozwiazania... 1. albo konni sie cofneli 2. albo po prostu ludzie zeszli z koni bo szarza tam bylaby bez sensu ;p mysle ,ze to 2 opcja jest poprawna ;p

rotanimod

Przecież tam jest szeroka równina, idealnie płaski teren (w książce przynajmniej były jakieś mokradła uniemożliwiające szarżę, w filmie nie ma). No i co zrobili z tymi końmi?
+ biorąc pod uwagę co filmowi Rohirrimowie zdziałali na polach Pelennoru, ich konna szarża pod Czarną Bramą zatrzymałaby się gdzieś pod Barad Dur.

ocenił(a) film na 9
Xoxoxox

dali ''klapsy'' zeby konie wrocily same ;p a masz jakies inne roziwzanie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones