PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11841}

Władca Pierścieni: Powrót króla

The Lord of the Rings: The Return of the King
8,4 527 282
oceny
8,4 10 1 527282
8,0 39
ocen krytyków
Władca Pierścieni: Powrót króla
powrót do forum filmu Władca Pierścieni: Powrót króla

Obejrzałem całą trylogię jednej nocy, podczas 12- godzinnego maratonu. Zapamiętałem tylko to, że bardzo bolała mnie dupa od wielogodzinnego siedzenia

ocenił(a) film na 10
nasrajsobienaleb

Nie ogarniam jak z własnej woli można się tak męczyć. Nie prościej było iść spać?

ocenił(a) film na 3
LadyLannister

Powiem Ci w sekrecie, że dialogi zamieniły moje powieki w ciężkie głazy

ocenił(a) film na 10
nasrajsobienaleb

...ale z ciebie ''filozof'' - nie prościej poprosić o nasranie na łeb swojego kanarka?

cóż - mój się mnie boi......

ocenił(a) film na 3
Baronek7

Rozmawiamy o filmie, a ty zaczynasz o kanarku, który nie istnieje. Nie zrozumiałem nic z twojej wypowiedzi. Nie wiem co chciałeś tym kanarkiem osiągnąć. A filozofowie to zazwyczaj mądrzy ludzie - jeżeli chciałeś/aś mnie tym samym w jakiś sposób upodlić, to ci się nie udało

użytkownik usunięty
nasrajsobienaleb

Prawda jest taka że takimi wypowiedziami sam się upodlasz, tu nie trzeba więcej dodawać.

użytkownik usunięty

jak patrzę na oceny autora tematu to bolą mnie oczy

ocenił(a) film na 3

nie nie kolego. oczy bolą cię od oglądania w kółko harrego potera i innych tego typu produkcji dla grupy wiekowej 6-12. może za kilka lat zaczniesz oglądać trochę lepsze merytorycznie filmy (pewnie nie spełniasz wymagań wiekowych). teraz weź swoją różdżkę, magiczne księgi i rozpocznij epicką przygodę - nie zapomnij wcześniej odrobić pszyry i polaka na jutro

użytkownik usunięty
nasrajsobienaleb

Konto stworzyłeś 15 marca 2015 ja tak na prawdę nie mam z tobą o czym rozmawiać, jedynie co mogę to zgłosić, a tym samym, poleci i temat i twoje konto, a teraz żegnam.

ocenił(a) film na 3

zgłosić to najlepiej się możesz do lekarza specjalisty. co z tego kiedy stworzyłem konto?

użytkownik usunięty
nasrajsobienaleb

To z tego że to jest multikonto a tutaj jest nielegalne

użytkownik usunięty
nasrajsobienaleb

Wyjdz z tego świata, i nie grzesz więcej!

użytkownik usunięty

Amen ;)

użytkownik usunięty

jak widzę takie tematy to po prostu najlepiej to ująć w kulturalny sposób. I ja w taki ująłem :)

ocenił(a) film na 3

albo lepiej użyć magicznych zaklęć do pokonania straszliwego mrocznego, przeciwnika atakującego jedyną słuszną trylogię, nie? ach tak. czary nie istnieją w świecie rzeczywistym.

użytkownik usunięty
nasrajsobienaleb

a czy ja powiedziałem gdziekolwiek że to jest jedyna słuszna trylogia koleś, jest wiele innych jak Star Wars, czy Ojciec chszestny, ale mimo to twój trolling jest tu nie na miejscu. Chyba nudziło się w szkole tobie, to też, pomyślałem ah będę trylogie która jest uwielbiana, i zdobyła oscary. Żałosny trolling w twoim wykonaniu.

ocenił(a) film na 3

chszestny... aha, ok. spoko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones