PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505413}

Władcy świata

The Special Relationship
6,3 1 655
ocen
6,3 10 1 1655
Władcy świata
powrót do forum filmu Władcy świata

Film nie dla blondyneczek i żelików. Polityka jest tematem tego bardzo dobrego filmu. Od początku do końca oglądałem go z zachwytem. Niektóre sytuacje są ukazane w taki sposób, że aż... no właśnie.. ach ech :) Tak wielu ludzi żyje w rękach tak niewielu :)

6 000 000 000 ludzików podporządkowanych jest kilku tysiącom.. a tak na prawdę kilku ludziom na świecie:) z chęcią obejrzałbym podobny film

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Tassadar_Silesia_Breslau

obejrzyj Zeitgeista - tematyka inna, troche demagogii - ale ogolnie daje do myslenia.

ocenił(a) film na 4
Tassadar_Silesia_Breslau

Przy czym ten film nie ukazywał prawdziwej polityki tylko jakieś ziomkostwo prezydenta i premiera. Film starał się być poważny, ale ostatecznie wydźwiękiem przypominał trochę American Pie. Ciągłe ich spotkania, spojrzenia, uśmieszki. Prawdziwa polityka jest wypruta z emocji, liczą się tylko suche kalkulacje co jest opłacalne dla mojego kraju bądź dla mojej partii. Ten film był właśnie zbyt mało kalkulacyjny, a za mocno emocjonalny. Pewnie po to żeby się go milej oglądało. Reżyser pomyślał, że doda dobre oświetlenie i scenografię, cięższy klimat i ukryje brak prawdziwości patosem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones