PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501993}

Władcy umysłów

The Adjustment Bureau
6,8 88 962
oceny
6,8 10 1 88962
5,9 9
ocen krytyków
Władcy umysłów
powrót do forum filmu Władcy umysłów

wszystko solidnie sklecone a do tego aktorstwo na bardzo dobrym poziomie. Warto zobaczyc mimo opinii malkontentów

air87

Pomysł to pretensjonalna propaganda religijna. Dla mnie dramatem jest jak można sie zachwycać takim "dziełem"

ocenił(a) film na 7
kotlet

po pierwsze naucz się czytać ze zrozumieniem. Widzisz żeby ktoś się tu "zachwycał"?
A po drugie ochłoń i ogarnij się z tą swoją paranoją

air87

Piszesz: Ciekawy pomysł, porządnie zrealizowany, solidnie skręcone, aktorstwo na bardzo dobrym poziomie. Po 1sze ty naucz sie czytac ze zrozumieniem bo nie rozumiesz co sam piszesz. Po drugie nie udzielaj rad bo to jest irytujące - szczegolnie jak rady te maja na celu wzniecanie konfliktu. Idz przemysl co napisalem zanim zaczniesz pi3rd0l1ć swoją obronną demagogie.

ocenił(a) film na 7
kotlet

"ciekawy" - a nie fantastyczny, wspaniały, zachwycający, "Na bardzo dobrym poziomie", a więc nie wspaniałym, powalającym, rewelacyjnym. Reszta to uwagi dotyczące poziomu technicznego filmu. Wyważona opinia, żadne pianie z zachwytu, żadnych kontrowersyjnych tez i ocena 7, a więc "dobry". Nie "arcydzieło", nie "rewelacyjny", nawet nie bardzo dobry. Tyle o czytaniu i pisaniu ze zrozumieniem.

Ale po tonie wypowiedzi i górnolotnych terminach widać, że trafił się tu pseudointeligent, który po prostu lubi się do byle czego d0yeb@ć, ot tak, bo nie ma w życiu nic lepszego do roboty. I to jest irytujące, (i żałosne) kotlecie, a nie ludzie, którzy radzą ci byś nie zadzierał ryja tak wysoko bo tym boleśniejszy będzie upadek.
Nara.

air87

Obraziłaś mnie już po raz enty. Jesteś beczelną gówniarą i nie widze sensu kontynuowania dyskusji. Żegnam.

ocenił(a) film na 7
kotlet

Sam siebie obrażasz. Rzucasz się jak wspomniany przez ciebie g@wniarz, wyskakujesz jak filip z konopi, przegrywasz na argumenty i uciekasz z podkulonym ogonem rzucając obelgi jako zasłonę dymną.
Najczystsza postać trolla z jaką się zetknąłem. Faktycznie nie ma sensu kontynuować dyskusji.
Tak nisko nie upadnę

ocenił(a) film na 8
kotlet

Chciałeś ujrzeć propagandę religijną ,więc ją zobaczyłeś.Film który został stworzony wielotorowo.
Taki zlepek rożnych wątków ,osobiście mi się spodobał.Ogląda się bardzo lekko ,czemu więc ten hejt z twojej strony?

ocenił(a) film na 8
kotlet

Chciałeś ujrzeć propagandę religijną ,więc ją zobaczyłeś.Film który został stworzony wielotorowo.
Taki zlepek rożnych wątków ,osobiście mi się spodobał.Ogląda się bardzo lekko ,czemu więc ten hejt z twojej strony?

kotlet

@kotlet - pretensjonalne to jest twoje myślenie. Religijna propaganda? Aniołów ze skrzydłami czy innych prostych symbolów religijnych tam nie było, równie dobrze "prezesem" i panami w kapeluszach mogli być np. "kosmici" z innego wymiaru, którzy stworzyli projekt zwany planetą Ziemia z niezwykle ambitnym projektem homo sapiens, który jednak daje im mocno w kość bo nie idzie założonym korporacyjnym torem. Prezes, który dał się zainspirować i poprawić swoje dzieło, braki kadrowe do których panowie w kapeluszach się przyznali, błędy jakie popełniali - trochę to się kłóci z ideą absolutnej wszechmocności, nieomylności i wszechobecności Boga w religiach monoteistycznych.

ocenił(a) film na 7
kotlet

Oglądać film na podstawie K.Dicka i mieć pretensje o nawiązania do absolutu, religii to trzeba być niezłym ignorantem albo nie znac jego twórczości.

ocenił(a) film na 7
air87

No i po to by zobaczyć, wreszcie, kto to taki co to układał labirynt mojego życia!? - 7/10!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones