PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501993}

Władcy umysłów

The Adjustment Bureau
6,8 88 974
oceny
6,8 10 1 88974
5,9 9
ocen krytyków
Władcy umysłów
powrót do forum filmu Władcy umysłów

otworzyłem drzwi klamką w lewo i nie spotkałem Boga.

ocenił(a) film na 7
rodion44

Gdybyś miał kapelusz to mogłoby być inaczej...

ocenił(a) film na 6
rodion44

przynajmniej próbowałeś, ja mam tradycyjną klamkę, nie mam szans..

ocenił(a) film na 7
rodion44

Może i dobrze, że nie spotkałeś. Z tego co wyprawiał z planem i jak traktował podwładnych wynika, że to jakiś drobny, kompletnie niezorganizowany, podejrzliwy biurokrata. Upierdliwy jak tysiąc wrzodów na tyłku i do tego dręczony jakąś chorą manią wielkości.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
rodion44

kup sobie drzwi obrotowe; więcej na temat drzwi - KMN skecz "Drzwi".

ocenił(a) film na 10

Ale lewo czy prawo skrętne ?

ocenił(a) film na 7
rodion44

Zdaje się, że nie w lewo tylko zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Sprawdźiłem, z pewnością zgodnie z ruchem. Dlatego właśnie wszyscy tylko narzekają, że nic im w życiu nie wychodzi :). Powodzenia następnym razem. I nie zapomnij o kapeluszu.

rodion44

Film oglądałam pare lat temu, ale z tego co pamietam to wcale tam nie jest powiedziane ,ze to Bóg tylko szef a jak padło pytanie kto to to padła odpowiedź my nie wiemy , my tylko realizujemy załozenia. Film na podstawie Dicka wiec nic dziwnego ze niezły do tego dobrze zrobiony , po prostu swietny.

rodion44

A co jeśli jehowi tak chodzą od drzwi do drzwi, bo liczą, że kiedyś trafią i uda im się spotkać Boga?

ocenił(a) film na 3
donmaslanoz14

Jak spotkają Boga to im umysł zresetuje :) bo nie ma takiego zdarzenia w magicznym notatniku :)

rodion44

Prezes jest bardzo zajęty. Podobno 10 dnia miesiąca wychodzi do ludzi, wtedy spróbuj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones