PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=471853}
5,4 21 795
ocen
5,4 10 1 21795
3,5 4
oceny krytyków
Włatcy móch. Ćmoki, Czopki i Mondzioły
powrót do forum filmu Włatcy móch. Ćmoki, Czopki i Mondzioły

7/10

ocenił(a) film na 6

dobry film, jestem mile zaskoczony; film może nie dorównuje serialowi, ale ogląda się go bardzo dobrze; ciekawa fabuła, dobre teksty, można się pośmiać
Moja ocena: 7/10

Pauleta

Widziałem na youtube dlatego oceny nie daje ale naprawdę zabawny filmik ciągle pamiętam ten krzyk Marcelka japierdofako sraką jebie! haha.

ocenił(a) film na 8
Pauleta

A ja nawet dałam 8. Nie znam lepszej polskiej bajki, ktoś zna?

ambiwalentna

Jest pełno lepszych polskich bajek....np: reksio, bolek i lolek.
Dla mnie "włatcy móch" to prostacka bajka pokazująca jak niewiele trzeba, by rozbawić dzisiejszą młodzież. To tylko moje zdanie! Nie widzę żadnej wartości tej bajki, kompletne dno.

Frydrick

jak dla mnie włatcy móch są lepsi od jakiegoś reksia czy bolka i lolka.
włatcy móch to jeden z najlepszych polskich kreskówek.

maxior

A dlaczego?
Bo jest głupsza od starych polskich bajek? A teraz jest chyba właśnie taka moda, im coś jest głupsze tym lepsze.

ocenił(a) film na 8
Frydrick

Może wystarczy to, że ta bajka jest INNA niż pozostałe? Jest zła i dotyczy kwestii, o które zwykłe bajki nigdy nie zachaczą tylko dlatego, że bolki, srolki i reksie są przeznaczone bardziej dla dzieci ( są miłe, sympatyczne, dobre i uczą)przez co są nudne (bynajmniej dla mnie).

ambiwalentna

Aha, czyli dla Ciebie jeśli bajka jest miła, sympatyczna oraz pouczająca to jest nudna? A może bajki właśnie powinny takie byc? W końcu są przeznaczone dla dzieci.

Frydrick

Ale Włatcy Móch nie są przeznaczeni dla dzieci. Są dla DOROSŁYCH.

ocenił(a) film na 8
Frydrick

Tak, sympatyczne, oraz pouczające bajki są dla mnie nudne. Owszem, te dla dzieci takie być powinny. Problem w tym, że ja już nie jestem dzieckiem.

ambiwalentna

No chyba jednak jeszcze jesteś...
Zadałeś pytanie na forum, czy ktoś zna jakąś lepszą POLSKĄ BAJKĘ od "włatcy móch", więc odpowiedziałam Ci na nie. Porównałam ten serial, bajkę czy jakkolwiek to coś nazwiemy, do takiego gatunku do jakiego sam to coś włożyłeś, więc nie miej do mnie teraz pretensji, że porównałam to z innymi dużo mądrzejszymi bajkami.
"Tak, sympatyczne, oraz pouczające bajki są dla mnie nudne."-gratuluję gustu...czyli bajki w stylu "Król lew" itd są dla Ciebie nudne? lepsze są takie gdzie przeklinają i wyzywają?

ocenił(a) film na 8
Frydrick

Słuchaj idiotko, czepiasz się od samego początku mimo, że ja Cię nigdzie nie atakowałam jakbyś miała pms i nikogo pod ręką do rozładowania. Odwal się ode mnie bo nie dla mnie takie szczeniackie pyskówki i idź się wykłócaj na podwórko.

Troche tolerancji dla innych gustów do kurwy nędzy, nie jesteś pępkiem świata!

ambiwalentna

"Odwal się ode mnie bo nie dla mnie takie szczeniackie pyskówki i idź się wykłócaj na podwórko. "-hahaha kto tu robi szczeniackie pyskówki...
Rozbawiłaś mnie tym postem. Myślałam, że jesteś kimś do dyskusji na poziomie ale się pomyliłam. Widzisz nawet nie potrafisz obronić tego czegoś, tylko od razu wyzywasz.

I proszę, jak wypowiadasz sie na forach to nie przeklinaj, bo tylko znaczy o Twoim niskim poziomie kultury.

ambiwalentna

No tak Koziołek Matołek ponad życie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones