PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=471853}
5,4 21 789
ocen
5,4 10 1 21789
3,5 4
oceny krytyków
Włatcy móch. Ćmoki, Czopki i Mondzioły
powrót do forum filmu Włatcy móch. Ćmoki, Czopki i Mondzioły

9/10

ocenił(a) film na 9

Mimo iż serial Włatcy Móch spadł na psy po 3 Sezonie, to ten film pełnometrażowy WM mi się bardzo podobał. Zdecydowanie wyższy humor i ciekawe sceny. Film spełnił moje oczekiwania. Daję 9/10

ocenił(a) film na 2
MrPanDamian95

Oglądałem większość serialu, byłem wielkim fanem i rzeczywiście był coraz słabszy, ale... to jest tak żałosne. Nie ma to nic wspólnego z serialem. Ani śmieszne ani fajne ani cokolwiek..............

użytkownik usunięty
Doroteusz

Daj spokój, film może i odbiegał od serialu, ale i tak był o niebo lepszy niż trzy ostatnie sezony, które powstały po nim. Mnie się podobał. Żałosny, nieśmieszny i niefajny to był sezon 8.

ocenił(a) film na 10

Ja już od dłuższego czasu nie oglądam serialu (jakoś tak wyszło, chyba się nim nasyciłem), ale dziś w TV4 obejrzałem po raz kolejny (chyba 5, bo wcześniej był na C+) ten film pełnometrażowy i znowu się wzruszyłem. Bo mym zdaniem to bardzo dobra kreskówka o życiu. Pozdrawiam.

general72_32

Kreskówka raczej do rzyci, nie o o życiu.

użytkownik usunięty
Pan_Nawrocki

Nikt Cię nie zmusza do oglądania.

Doroteusz

Zgadzam się, film był nudny. 97 minut, to jak dla mnie za długo.

MrPanDamian95

Zgadzam się. Zobaczyłem ten film ponownie po dłuższej przerwie i daję wyższą ocenę. Ciekawy pomysł, sporo prawdy o życiu, dużo humoru. Ogólnie 7/10.

ocenił(a) film na 7
Franio

Popieram! Też 7/10. Być może dlatego, że za niedługo 30-tka mi trzaśnie i tęskno do tamtych czasów.

ocenił(a) film na 7
MrPanDamian95

Najbardziej zaskoczyło mnie tragikomiczne zakończenie. Nie spodziewałem się, że na dorastanie będzie istniało "rozwiązanie"...

ocenił(a) film na 7
MrPanDamian95

Początek był świetny, szkoda tylko, że z każdą chwilą był co raz nudniejszy..Może jakby film opowiadał o losach dorosłych bohaterów wyszłoby cos lepszego?

MrPanDamian95

Jak nazywa się ta piosenka w oryginale? https://www.youtube.com/watch?v=byVmPS7toko

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones