PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=471853}
5,4 21 789
ocen
5,4 10 1 21789
3,5 4
oceny krytyków
Włatcy móch. Ćmoki, Czopki i Mondzioły
powrót do forum filmu Włatcy móch. Ćmoki, Czopki i Mondzioły

Zastanawiam się, w jakim przedziale wiekowym pasuje się większość ocen tego filmu ?

Ostatnio sobie go odświeżyłem, leciał bodajże na TV4...

Film oceniam na 10, ponieważ dostrzegam w nim niezwykle INTELIGENTNE poczucie humoru, oprawione oczywiście specyficznymi nawulgaryzmowanymi tekstami aby oddać wyraźny obraz wieku głownych bohaterów. Wstyd przyznać, ale niestety nie zrozumiałem wszystkich odniesień - ale świadczy to tylko na korzyść filmu i podkreśla fakt, że film skierowany jest tylko do dojrzałych widzów.
Film niesie oczywiście świetne morały, a ten kto oglądał swego czasu bajke, doceni również świetne podkreślenie profilii każdej z postaci.

Szkoda ludzi, którzy wystawiają najniższe oceny i komentarzem "żenada, pierdzenie, nieporozumienie, humor dla ograniczonych", świadczy to o tym, że nie dorośli do filmu :)ac

ocenił(a) film na 8
nillvo

Tak bardzo boimy się własnego odbicia w lustrze, że nawet podświadomość mówi nam 1/10, Serial rewelacja,jednak nie dla dzieci.

nillvo

Może zabrzmi to bardzo naukowo, ale dobre według mnie były pogłębione portrety psychologiczne postaci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones