PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38416}

Włoska robota

The Italian Job
7,3 122 235
ocen
7,3 10 1 122235
6,6 15
ocen krytyków
Włoska robota
powrót do forum filmu Włoska robota

Film jest po prostu denny. Gra aktorska fatalna, świetny przecież Norton stworzył pustą, pretensjonalną postać, a o reszcie nie ma co w ogóle mówić. Montaż jest straszny. Efekciarstwo, niedopracowanie, fałszywy luz... Ktoś na tym forum napisał, że to film z serii "ocean's", tylko lepszy - totalna bzdura. "Włoska robota" chciała chyba być stylizowana na serię Ocean's, ale zupełnie, totalnie, absolutnie nie wyszło. Film Soderbergha (zarówno Ocean's Eleven, jak i Twelve, Thirteen to już kicha) jest o klasę lepszy we wszystkim. To jak porównywać klub z piątej ligi do klubu z ekstraklasy. Źle zrobiona komercja przeznaczona dla konsumentów popcornu na sali kinowej.

ocenił(a) film na 6
the_boutique

nie przesadzaj!:) nie jest źle miało być dobre szybkie i sensacyjne kino to jest !
POZDRO

the_boutique

Jak najbardziej popieram, pomimo że Ocean's, też nie było rewelacyjne, ale Włoska..., to totalny badziew.
Szkoda, że rola życia Nortona już za nim (Fight Club), bo ma talent, ale chyba klasy mu brakuje, bo jakieś kiepskie produkcje dobiera.

ocenił(a) film na 7
azurr0

film miał być typową rozrywką i jest 7/10 do zobaczenia i zrelaksowania się

the_boutique

Poniekąd zgadzam się, ale 1 to mu nie dam. Zdecydowałem się na note "niezły", Ci co obejrzeli film sami powinni wiedzieć dlaczego.

ocenił(a) film na 6
Kambei

Film dobry,ale więcej niż 7/10 dać się raczej nie da.Dziwi mnie ta średnia głosów trochę. 8,11 to zbyt wysoko.

ocenił(a) film na 2
_GF_

Przyznam ze zawiodlem sie na tym filmie. Liczyłem na naprawde dobre kino sensacyjnie z ciekawymi dialogami i sprawną akcją. A jedyne co otrzymałem to zenujace dialogi i skostiałą gre aktorów.Jak dla mnie maksymalnie 3/10

ocenił(a) film na 8
the_boutique

jestem tylko ciekawy jednego jakie we filmy ogladacie skoro tego tak slabo oceniacie? heh 1? przeciesz to smieszne...

ocenił(a) film na 8
Sasayga

ten film nie jest moze rewelacyjny ale dno to tez nie jest... A pozatym nie jest na nic stylizowany bo to jest Remake filmu z 1969 roku ..... Wiec nie przesadzajmy .... Pozdro

zychu93

Yes, it is. Dno mam na myśli oczywiście.

Sasayga

Zawsze znajdzie aię jakiś niedoceniony debil!...
Nie warto wnikać!
Film za samą już obsadę zasługuje na conjamniej 5!! Reszta to kwestia gustu.
No ale krytyk który dał 1-kę pewnie zagrałby to lepiej :D

ocenił(a) film na 5
czarnulka77

Za samą obsadę to filmowi się nic nie należy. Aktorzy muszą zagrać dobrze, a nie pokazać się tylko na ekranie.
Norton w tym filmie to strasznie zmarnowany potencjał - miał denną rolę, nie miał czego zagrać.
Podobnie zresztą z innymi - Statham bylejaki, Wahlberg jak zwykle taki sobie, Sutherlanda zabili na początku, a Theron - Rasiak jest mniej drewniany od niej. Zresztą nie rozumiem fenomenu jej popularności, poza tym, że jest ładna, nie ma w sobie ani odrobiny talentu aktorskiego, we wszystkich filmach jest tak samo drewniana.

the_boutique

"Edwarda Nortona, do zagrania w filmie zmusiły zobowiązania kontraktowe."
Nie dziwie się mu że grał dennie. ;p

ocenił(a) film na 8
the_boutique

Nie martw się... przecież istnieją telenowele, w sam raz dla głupiutkich ludzi, którzy wystawiają dobrym filmom najniższe oceny... Nawet jesli ci się nie podobał, to na 1 z pewnością ten film nie zasługuje...

ocenił(a) film na 8
the_boutique

Jestem bardzo ciekawa jakie filmy oglądasz i oceniasz na 8-10?Baardzo jestem ciekawa!!!

Margot_13

To sobie sprawdź kobieto, kto Ci broni. Z taką bystrością umysłu, nie dziwię się, że zagadki w stylu Włoskiej Roboty uważasz za zaskakujące, ciekawe i zasługujące na tak wysoką ocenę.

ocenił(a) film na 9
the_boutique

Oceniasz bardzo kontrowersyjnie. 1, albo 10 :). Film z pewnością nie zasługuje na 1. To jest pewne.

ocenił(a) film na 8
Szczepanek

Film ogladalem w kinie (dawno temu), ale dotad pamietam, ze bardzo mi sie spodobal. Porzadne kino akcji. Nie rozumiem jak mozna takiemu filmowi dawac 1/10. Chyba ktos chce zaistniec na forum...

ocenił(a) film na 8
columbus1

Totalna bzdura autora tematu. "Włoska robota" to bardzo poprawne kino sensacyjne okraszone dobrym scenariuszem i szczyptą humoru. I na pewno jest lepszy od przereklamowanego "Ocean Eleven" i tragicznego "Ocean Twelve". No i ekipa bohaterów jakoś sympatyczniejsza...ta z Oceanów była strasznie antypatyczna.

ocenił(a) film na 8
robert_28

Z Panem Butiquem nie ma co dyskutowac - jak kogos ulubionym filmem jest Ocean's twelve czyli druga i do tego gorsza czesc tej serii, i daje temu filmowi 10/10, to Wloskiej robocie nalezaloby dac 15/10... Jak mowilem - facet chce zaistniec na forum, a zeby mu zmniejszyc przyjemnosc i ilosc postow pod jego tematem wiecej nic juz tu nie dopisze. Dziekuje, skonczylem.

ocenił(a) film na 1
columbus1

Nie wiem na jakiej podstawie stwierdzasz, że Ocean's Twelve jest gorszą
częścią serii, ale rozumiem, że jesteś z tych, którzy muszą koniecznie
udowodnić swoją wyższość. Włoska Robota to film po prostu źle zrobiony i
to nie jest wyłącznie moja opinia, ale to tylko opinia. Ja nie zamierzam
nikogo do tego przekonywać.

ocenił(a) film na 8
the_boutique

Najważnijsze jest dobre samopoczucie.Nieprawdaż?

columbus1

Jak się da ocenę 1, to się "istnieje" na forum? To jakiś żart? Udzielam się w wypowiedziach pod tym filmem, bo wkurza mnie, jak ludzie z tego grona kinomaniaków serwują mi film w ocenie 7,5, który zasługuje najwyżej na 4, zważając na to, że są tutaj również dzieci, dla których taka akcja to sensacja i robią wow. To już któryś film z kolei, który jest przepełniony cliche i po prostu nudny, który ma na filmwebie tak wysoką ocenę. Wytrzymałam do końca, aby ocenić ten film. To jedyny powód.

ocenił(a) film na 5
the_boutique

Słyszałam kiedyś dużo dobrego o tym filmie... I się zawiodłam. Bardzo!
Aktorzy niewyraźni. Dialogi niebardzo, poczucie humoru też nie moje- trochę to żenujące było.
No i do tego- efekciarstwo. Po prostu wszystko było podkręcone na maxa. Każda scena, gdy ktoś po prostu jedzie samochodem, jak Stella (Charlize Theron ) jakoś na początku filmu, wyglądała prawie jak pościg... Po czymś takim prawdziwa scena pościgu nie robi żadnego wrażenia.
I ten helikopter... Pod mostem? Blokujący drogę? No już bez przesady...
Nie wiem jeszcze jaką ocenę mu wystawię. Na pewno nie 8 czy 7, ale 1 też nie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones